חפש באתר

פורומים ומומחים

אלפי הודעות בפורומים

סקר השבוע

נשירת שיער – האם רופא יכול לעזור?

הצטרפות כחבר

לקבלת מידע ועדכונים

ספר לחבר

שלח כתובת אתר זה לחבר הסובל מנשירה

דיון בנושא נשירת שיער בגיל צעיר

מחבר

הודעה

שי
26/3/2004

לפרופסור שלום רב,
אני שי ואני בן 14 וחצי ויש לי בעיה של נשירת שיער. אני מרגיש כל היום גירויים בראש ושאני נוגע בשיער אני מסתכל אחרי זה ביד ומוצא כמה שיערות על היד.
הבקשה והשאלה שלי פרופסור איך אני יכול לטפל בזה? והאם השיער שנשר גדל בחזרה?

בתודה,
שי
פרופסור שטרנפלד
28/3/2004

שלום שי. ראשית עלי להפנות אותך לכתבות שלי על נושא נשירת שיער. תמצא אותן באתר שלי בטבעלייף. מעבר לזאת, גם בגיל צעיר וגם בילדות ניתן לאבד שיער. הסיבה השכיחה ביותר היא מתח נפשי, אי-שקט פנימי וחיים מלאי סטרס. אכן השיער יכול להיוותר ביד לאחר גירוד הראש. הצמיחה תתכן אך ורק באם זקיקי השיער עצמם נותרו בקרקפת. הדרך שלך לבדוק זאת, זה להביט היטב בשיער ולחפש באם השיערה נתלשה עם הזקיק או בלעדיו. אתה מבחינתי יכול להתחיל להרגע, לחדול מהלחץ הבלתי מסתיים ומאובססיות למיניהן. חפש את הדרך המתאימה לך ופעל.
שי
26/4/2004

אם השערה נושרת עם חלק לבן בקצה (אני מניח זהו הזקיק) אז זה אומר שלא תיגדל שערה במקומה?
אבירן
4/5/2004

אחי יש לך בדיוק מה שיש לי ואני כהיום כבר בן 17 ואני יכול להגיד לך שאני כשזה קרה לי הצלחתי לעצור את זה אבל אחי עכשיו זה כבר יותר קשה ואני לא יכול לעשות כלום כול מה שניסיתי ויטמינים הכול כלום לא עזר אחי אז לא רוצה להדאיג אותך אבל אין הרבה מה לעשות וניסיתי הכול!!
אושרית חיון
18/5/2004

יש לי נשירה חמורה בשיער ואני בת 16 וחצי ואני לא יודעת מה לעעות בבקשה תעזרו לי
מאיר ראובני
31/5/2004

כל המשפחה שלי הם עם קרחות ואני רוצה לשאול האם יש סיכוי שאני יצא בלי קרחת
הגל שלי כיום הוא 17 ויש לי מפרצים קטנים
בתודה
מאיר ראובני
אנונימי
2/6/2004

החים קשים
שמעון
17/6/2004

החיים באמת קשים....
אני בן 16 וחצי וגם לי יש עכשיו התקרחות עם גרדת בראש ורופא עור שלי אין שום פתרון. אבירן, איזה תרופות משחות שמפויים הביאולך? והאם המליצו לך לגלח את השיער עם סכין(לעשות קרחת)?
לי הביאו ניזורל ואדסקוומן כדי לטפל בקשקשים ולא בנשירת השיער ואני יוד שכבר בגיל 17 -18 כבר לא יהיו לי שיערות בראש...
גיא
17/6/2004

שמעון אני ממליץ לך להתחיל קודם כל לטפל בקשקשים תוכל למצוא באתר "גאמנון" דרכים טבעיות לטפל בעניין,אני לא הייתי ממליץ לך להתחיל להשתמש בכל מיני שמפואים חזקים- אלא ללכת על טיפול על ידי ויטמינים וכו,,,,.
ובקשר לנשירה - עליך להתחיל לחיות על פי הטאו שאומר שיש לשלוט בפליטת הזרע זה אומר מבחינתך לא לעשות ביד כל יום וגם לא כל יומים אלא כמה שפחות .(פליטת זרע מגבירה נשירה)
אני לא ממליץ על קרחת עם סכין כי זה לא מועיל אלא יותר מזיק
1,בגלל שבתהליך הגילוח הסכין משמידה שורשים חלשים
2,במיוחד בתקופת הקיץ לא בריא לחשוף את הקרקפת לשמש באופן ישיר שכזה כי זה מגביר נשירה
אז תנסה לשמור על שיער קצר וחשיפה מידי פעם לשמש אף תועיל לך להתמודד עם הקשקשים
שם
20/6/2004

תודה על העצה
כבר עמדתי לעשות קרחת
שיער קצוץ אולי יעזור במקרה הזה? ז"א לא עם סכין אלא מכונה
כי אני כבר לא היסתפרתי מעל חודש כדי להסתיר תא הקרחת....
האם יש סיכוי שהשיער יחזור?????
שמעון
20/6/2004

זה אני רשמתי את ההודעה מעלי
פשוט שכחתי לרשום את השם
גיא
20/6/2004

כן הכי טוב שיער קצוץ עם מכונה ,הכל בעדינות צריך להתייחס לשיער כמו לצמח עדין ואז הוא יחזיר טובה
שמעון
20/6/2004

תודה אתה לא יודע איך עזרתה לי
פתאום יש לי מצב רוח (:
והלוואי שהשיער יחזור
ממש ממש תודה....
למרות שכבר קבעתי לאיזה רופא בהרצליה בשם משפחה
גינצבורג שהרופא עור שלי המליץ עליו
ושוב תודה!!!
לגיא
22/6/2004

רגע אז אתה ממליץ לי להפסיק להשתמש בשמפוים שנתנו לי?? ולעבור לויטמינים
או פשוט לא ללהשתמש בשמפוים נגד נשירה?
תודה!
גיא
22/6/2004

בקשר לקשקשים אני בהחלט ממליץ לך לטפל בדרכים טבעיות ולא להשתמש בשמפואים מיוחדים למיניהם הכי טוב שמפו רגיל למשל שמפו הרבל אסנס מאוד טוב.
ובקשר לשמפואים שציינת שנגד נשירה אני לא מבין למה התכוונת בדיוק ,אבל בכל מקרה אין כזה דבר שמפו נגד נשירה.

כמו כן תתחיל ליטול מולטי ויטמין על בסיס יומי ככה שיהיה לשיער את כל מה שדרוש לו
שמעון
22/6/2004

השמפוים שהביאו לי (ניזורל, דסקוומן) הם דווקא נגד קשקשים אז רציתי לשאול אם כדאי להפסיק איתם בגלל שהם חזקים מדי וגם טוב שאני משתמש ב"הד אנשולדרס" נגד קשקשים?
עידו
22/6/2004

לשמעון,
כמה דברים:
1. אין שום בעייה עם ניזורל או הד אנד שולדרס - אלא שמפואים מצויינים לקשקשים.
2. אתה בן 16 ואין שום סיבה בעולם שלא תעשה ביד והרבה!! :) אין לזה שום קשר לנשירה. לידיעתך ולידיעת גיא, אם לא מאוננים במשך יומיים ויותר, בכל מקרה זרע יוצא עם השתן. הביצים מייצרות זרע בלי הפסקה ויש מקום מוגבל לאחסון וכשהמחסנים מתמלאים - הזרע יוצא עם השתן.
לפי ההגיון של גיא, מי שעושה סקס בלי סוף או מביא ביד (זה אותו הדבר, בשניהם פולטים זרע) בסופו של דבר קירח ומי שמתנזר נשאר עם בלורית. זה לא רציני.
כל הקטע של הטאו הוא של לימוד עצמך ושליטה עצמית, ולא יותר.
3. לגבי הויטמנים - שים לב מה אתה לוקח.
גם בויטמנים יש מצב של מנת יתר. לדוגמא - מנת יתר של ויטמין A דווקא יכולה לגרום לנשירה. תעשה בדיקות דם ותראה שהכל תקין, לפני שאתה מוציא הרבה כסף על ויטמינים ומינרלים.
גיא
22/6/2004

עדיף לא לגעת בשמפואים כמו ניזורל כי הם מייבשים מאוד תשיער ולא מומלצים לגבי הד אנד שולדרס הוא בכלל מגביר נשירה רציני כתבתי עליו פה באתר תחפש ותקרא.
ועידו אל תבלבל את האנשים פה עם דברים לא רצינים שאתה אומר, אם אין לך ידע משל עצמך אל תזלזל בעצות ששוות זהב
עידו
23/6/2004

מה להגיד לך גיא, לא לעשות ביד זה ממש פנינה. תפסיק עם השטויות, אתה עושה מעצמך צחוק.
גיא
23/6/2004

התגובה שלך מתאימה לסוג האנשים שאם הם היו חיים בימי הביינים ומישהו היה אומר שהעולם הוא עגול אז הם ישר היו אומרים לא יכול להיות! אתה מדבר שטויות!.
אז בוא אני יתן לך עצה תמיד תנסה לפתוח את הראש לדברים חדשים ולידע חדש ,יש משפט שאומר "ידע זה כוח אז תפתחו תמוח".


ובקשר לתורות הטאו למיניהם זהו עולם מופלא של ידע בנושאים רבים שנאגר ופותח במשך אלפי שנים אני קטונתי מלהיות האחראי לידע הזה אז אני ממליץ לך לחפש ספרים בנושא תאמין לי שלא תתאכזב
שמעון
23/6/2004

תאימינו לי אני כבר לא יודע מה לעשות
אני מנסה כל מני דברים אבל הראש מגרד לי בלי סוף כאיל יש לי כינים (ואין לי ) זה מעצבן כי אני משתדל לא לגרד שלא יפגע בקרקפת
רני עומד להשתגע
ובינתיים אין שום שיפור מהניזורל
עידו
23/6/2004

גיא,
אני קורא עכשיו ספר על גילגול נשמות אז ככה שלהגיד שאני עם ראש בקיר, לא תופס. אני מוכן לקבל הרבה דברים, אבל הקטע של ההתנזרות מלעשות ביד, פשוט לא במקום.
חבר שלי, במהלך לימודי הרפואה שלו, סיפר לי שכאשר גבר אינו שופך זרע בצורה יזומה במשך יומיים, הזרע מתחיל לצאת עם השתן. זו לא תאוריה, זה נבדק במעבדה. לידיעתך, גם כשאתה באמצע סקס או עושה ביד, נשפך זרע (שים לב, זה שקוף) עוד לפני שאתה גומר. בגלל זה גם כל התיאוריה של לגמור בחוץ לא שווה הרבה. בחורות נכנסות להריון גם כשהגבר גומר בחוץ באופן שאינו משתמע לשתי פנים. הזרע השקוף הוא זה שיוצא עם השתן ככה שאתה לא רואה את הזרע יוצא.
הזרע שלך ייצא מהגוף שלך בדרך זו או אחרת. הביצים מייצרות זרע בלי סוף ויש גבול מסויים (כמו שבטח שמת לב) לכמות הזרע שהביצים שלך יכולות לאגור.
יכול להיות שזה נשמע מאוד אבירי להקריב משהו שאתה מאוד אוהב ולא יכול בלי לטובת השיער שלך אבל אני חושב שההסבר שלי הבהיר לך למה זה לא נכון.
יאללה, אתה יכול עכשיו ללכת ולקרוע לו את הצורה...
שמעון
23/6/2004

אני מעדיף להתאפק....
כי בכל זאת בינתיים צמיחת השיער תגרום לי ליותר הנאה
לומד רפואה
23/6/2004

לגיא שחושב שגילוח עם סכין פוגע בשורשים חלשים: השורשים נמצאים עמוק מתחת לעור. אין שום אפשרות לפגוע בהם עם סכין גילוח. אל תמציא סתם דברים. גילוח השיער עם סכין גילוח לא עוזר ולא מפריע לשיער.
עידו
23/6/2004

שמעון,
אם אתה באמת חושב שזה מה שיעזור לך - לך על זה. לדעתי, חבל שתסבול בשתי החזיתות (סקס ושיער). במיוחד לנוכח גילך הצעיר. אני מקווה שאתה מודע לעובדה שבקטגוריה של פליטת זרע נכלל גם לעשות סקס עם מישהו/שהי, אז אם אתה מוכן להקריב את זה ולא לעשות סקס - לבריאות.
אין להתנזרות ממין או סקס שום סימוכין רפואי שזה מונע נשירת שיער. זה מיתוס. זרע יוצא מהגוף אם תרצה או לא, כמו שהסברתי מקודם. מה שכן, אם תסרס את עצמך, הנשירה תיפסק. אחרי הסירוס, ייצור הטוסטסטרון (ההורמון הגברי) נפסק, ומהטוסטסטרון מופק ה-DHT שפוגע בשיער.
אני מתאר לעצמי, שסירוס לא עומד על הפרק.
בכל מקרה, אל תיקח את המילה של גיא בלבד. תקרא קצת בעצמך על תורת הטאו, לפני שאתה מונע מעצמך את אחת מההנהות הכי גדולות של החיים.
גיא
23/6/2004

לבחור הראשון הלומד רפואה
אף אחד לא אמר כי הסכין פוגע ישירות בשורש השערה אלא הכוונה היא שהסכין מושך בפעולת הגילוח שורשים חלשים ובכך משמיד אותם כמו כן חשיפה ישירה של הקרקפת לשמש מגבירה את הנשירה פי 2 לפחות.
לעידו כל התייחסות שלך לנושא הזרע בנוי על השערות חסרות בסיס כל הידע שלך בנושא הוא לא נכון ואין לו שום בסיס במציאות
1,יצור הטסטסטורן אינו מפסיק לעולם הוא הורמון חיוני לכל תהליכי החיים וגם אם תכרות תזין הייצור לא יפסק
2,אל תכניס לי מילים לפה אף אחד לא אמר להתנזר מפליטת זרע אלא דובר פה על משמעת זרע, לדעת לאגור זרע בתור אורח חיים ולשחררו שחייבים או שרוצים
3,הזרע שוצא עם השתן הוא בכמות מאוד קטנה וזה טוב ,תנסה לא לשחרר זרע במשך כמה ימים ותראה איזה כמות ענקית תצא לך
4,כמו כן מי אמר שמישהו מונע מעצמו משהו להפך אם לומדים את הטאו של הסקס אפשר ללמוד גם איך לבצע גמירה פנימית ובכלל כל מיני שיטות שמאפשרים לזיין במשך שעות על גבי שעות פי 2 מאדם רגיל וזה עובדה!!!!
5,להגיד שתורת הזרע שציינתי פה היא מיתוס זה טיפשותתתתתתת כי זה מוכח יום יום על ידי אלפי אנשים בעולם ולי זה שינה תחיים אז מה אתה משתמש במילים גבוהות כמו מיתוס בנושא שאין לך מושג בו!!!
לומד רפואה
23/6/2004

אם אתה מתבסס על מחקר שמוכיח זאת, תפנה אותי בבקשה למחקר כזה. לדעתי אין מחקר כזה, ואין גם שום סימן שאנשים שמגלחים את הראש או את הזקן, פוגעים בשורשי השיער. זה נשמע לא יותר מאגדה. הדבר היחיד שיכול לקרות הוא, שהשערה תיתלש מהשורש על ידי הסכין. וזה לא חשוב, כי השורש יצמיח שערה חדשה. (אתה מבין בכלל איך השערה צומחת מהשורש ומה הוא השורש ?)
עידו
23/6/2004

גיא,
אתה ממש מצחיק. אתה טוען שמה שאני כותב הוא חסר בסיס ולא מציאותי ואחרי זה אתה כותב בעצמך שיוצא זרע עם השתן - נו באמת...
אין לי שום בעייה עם ההתייחסות של הטאו למין וזה אפילו נושא מרתק, אבל אין לזה שום קשר לשיער. שים לב - כל הנקודות שהיעלת אינן קשורות לשיער. נכון, כשאתה לא מוציא זרע כמה ימים, הכמות שיוצאת כשאתה מאונן/מזיין יותר גדולה - מה הקשר לשיער?
אם הטאו השיג לך שלווה פנימית ושיפר את חיי המין שלך, יופי. לך זה מגדל לך שיער חזרה?
הסיבה שלאוריינטלים לא היו עד לאחרונה בעיות שיער, קשורה בעיקר לאורך חיים בריא, התנזרות מג’אנק פוד (מהסיבה הפשוטה שלא היה להם), כמו גם מהעובדה שהם חיו בסביבה שלווה נטולת לחצים וללא זיהומי אויר. שים לב, גם לא הייתה אצלם בעיית השמנה.
לאורך החיים המערבי (ג’אנק פוד, זיהום אויר והלחץ החברתי-מדיני-פוליטי שבו כל אחד מאיתנו נתון בו) יש השפעה הרבה, אבל הרבה יותר גדולה על נשירת השיער מאשר לשפיכת זרע
גיא
23/6/2004

שיערה שתיתלש על ידי הסכין אולי תחזור באדם עם שיער בריא אבל באדם מקריח רוב הסיכוים כי השיערה לא תחזור ,אני מתבסס על ידע בסיסי וניסיון חיים בנושא של הגילוח .
כמו כן לצורך העניין עמדת הרפואה בהמון נושאים היא מאוד שמרנית וטיפשית ועל פי הרפואה הקונבנציונלית שום דבר לא מגביר נשירה לא שמש לא פליטת זרע ולא כלום ,
אז אני ממליץ לך אם יש לך ברירה אחרת לא לגלח
גיא
23/6/2004

עידו אין לי וויכוח איתך בכלל אני משוכנע בדברי ויודע שהם נכונים אין לי שום עניין להסביר לאנשים פרימיטבים את הנושא,
פשוט אל תתערב בעצות שנותנים לאנשים אחרים, במיוחד שאין לך אלטרנטיבה אחרת לתת להם כי בזמן שאני מתעמק בנושא נשירת השיער במשך שנים אתה בכלל מתעסק בסוגיות כמו איך לשחק סטנגה אז יש לך עוד הרבה מה ללמוד ולפי התשובה שלך לא אני החכם פה אלא פשוט אין לך מושג קלוש בנושא
עידו
23/6/2004

גיא,
אתה כל כך טיפש שאין לך מושג.
גם ההערות שלך לגבי גילוח הראש הן מטומטמות. אם השערה לא גדלה חזרה איך הגילוח, סימן שהשערה הזו כבר לא הייתה בריאה והיא נכנסה למחזור הנשירה. דהיינו, אני מסביר לך בפירוט כי אתה לא חכם במיוחד, שבכל מקרה השערה הזו הייתה נושרת, גילוח או לא.
אני מציע שתוותר על החברות שלך בקופ"ח כי הרי הרפואה המערבית לא יודעת מהחיים שלה.
עצוב שלבן-אדם כמוך יש גישה לאינטרנט וככה אתה יכול להפיץ את הטימטום שלך ברבים. עצוב.
עידו
23/6/2004

אני גם בטוח שבזכות השיטות שלך אתה עכשיו הדוגמן של הרבל אסנס
גיא
25/6/2004

חחח עידו אתה כל כך טיפש שזה פשוט מדבר בעד עצמו אין לי מה להוסיף -חוץ מזה שאם לא תאכל המבורגרים לא ינשור לך השיער חחחחח
איך אתה מעז בכלל לשתף את הפרימטיביות שלך עם האנשים זה פשוט פתאטי
עידו
25/6/2004

אוי גיא....
אם המקרה שלך לא היה עצוב זה היה יכול להצחיק. באמת.
עידו
25/6/2004

ואפרופו המבורגר - למה לדעתך אחוז ההתקרחות במדינות המערב הוא הרבה יותר גבוה מאשר בעולם השלישי (אפריקה, המזרח, דרום אמריקה)?
אני אגיד לך למה - כי האנשים במדינות המערב לא חיים כמו שהם אמורים באמת לחיות. אנחנו אוכלים אוכל מעובד עם חומרים משמרים ומלאכותיים, אנחנו נושמים אויר מזוהם ולא נקי ואנחנו נמצאים במירוץ מטורף להשיג עוד ועוד במקום להסתפק בדברים הבסיסיים שמספיקים כדי לחיות. הגורמים הסביבתיים והלחץ שאנו נמצאים בו, גורמים למוטציות בתאי הגוף. בגלל הסיבות האלה גם אחוזי תחלואת הסרטן והאסטמה במערב הרבה יותר גבוה מהעולם השלישי.
שים לב - שמעון, הבחור שנתת לו עצות לגבי הטאו הוא ילד בן 16. ממתי ילדים בני 16 החלו להקריח??????
אני אישית שמתי לב למלא חיילים עם מפרצים והדלדלות באזור הכתר. פעם זה לא היה.
אני אישית לא מזלזל בטאו ולא פוסל שום דבר, אבל לא נראה שזה הפתרון לבעייה.
גיא
25/6/2004

טאו זה לא פתרון אבל זו עוד דרך לעכב את הנשירה ובקשר לגורמים שציינת אלו הם גורמים שוליים ומה שחשוב פה באמת זה לא גורמים סביבתים-
אלה גנטיקה אנושית למשל האינדיאנים התפתחו כולם ממשפחה אחת=גבר אחד שהתיישבו בצפון אמריקה ולכן עד אשר האינדאנים לא התערבבו עם עמים אחרים לא היה להם מקרים של קרחות במשך אלפי שנים -גם הסינים לא היה בגנים שלהם קרחות .
יש חוקרים כיום שאומרים כי כל האנושות כיום מורכבת מכ20 ומשהו אבות קדמונים לאחד מן האבות הללו היה גן דפוק של נשירת שיער וממנו זה עבר הלאה בדרגות שונות אצל כל גבר וחלק מן הנשים
גיא
25/6/2004

ובקשר לזה שבחור בן 16 מקריח זה לא מהיום ולא מאתמול רוב האנשים המקריחים מתחילים להקריח בגיל הזה אם כי זה בדרגה נמוכה -אבלללל מה שלכאורה מזרז התקרחות זה קצב הצמיחה המהיר של הנוער כיום וזה נובע משפע המזון הנמצא כיום וכן מתזונה עתירת קמח לבן ושומן רווי הגורמים האלו יכולים לזרז גדילה של אדם כך שבגיל 16 הוא יהיה ברמת התפתחות שאביו היה בגיל 19 ובגלל הגדילה המהירה הזאת הגוף הרי ממשיך להתפתח עד גיל 21 אז כל דור ודור נהיה יותר גבוהה ויותר מפותח פיזית מקודמו
בן 16
25/6/2004

אמרו לי שג’ל גורם להתקרחות, האם זה נכון?
המיואשת 16
26/6/2004

עידו וגיא היקרים,
אולי במקום להתווכח על תאוריות לא מבוססות, אולי תציעו פיתרון לבעיה המטרידה?! מה זה יעזור בידיוק?
אז אני שואלת : מה עושים? מה עושים? השיער שלי נושר בכמויות - הלכתי לרופא עור והוא הציע לי את הכדורים "אבצינק".
האם הם עוזרים?
בנתיים הם רק מזיקים לקיבה... אשמח לשמוע את דעתך בנוגע לכדורים.
גיא
26/6/2004

תראי הסיבות לנשירה אצל בחורות הן שונות מגברים ובדיקה וטיפול של מומחים נדרשת- לכן העצה שלי אליך זה למצוא לך רופא מומחה פרטי ולא להסתמך על רופא זוטר של קופת חולים,
את צריכה רופא שיהיה לו אינטרס לעזור לך ולא רופא שאת בשבילו עוד 10 דקות בדיקה
מוטי
27/6/2004

אני לא יודע לגבי הקטע של החזרת שיער, אבל בטיפול בקרקפת (שמנוניות, קשקשים, סבוריאה), שמעתי מחבר של חבר שהם יעילים. היה לו מקרה קשה של סבוריאה והיום הוא לא סובל מזה.
גיא
29/6/2004

לשמעון אתה צריך להיות סבלני והבעיה תשתפר עם הזמן ,אתה צריך להבין כי בעיית הקשקשים ובעקבותם הנשירה שיש לך עכשיו נגרמת בגלל התפרצות הטסטסוסטורון בגוף שלך דבר שאופיני לגיל 16 לכן ככל שיעבור הזמן הבעיה תשתפר
כמו כן הכנסת שמן זית לתפריט שלך תעזור
שמעון
29/6/2004

איך ישתפר בדיוק??!!
מיום ליום זה נהיה גרוע עוד יותר...
עד שיגיע התור לגינזבורג הזה כבר לא ישאר לי שיער....
עשיתי קצוץ ועכשיו אני מבין עד כמה גרוע הקרחת...
הרופא עור שלי העביר לי יד על הראש ואומר אין מה לעשות, ביי!
בקיצור יש איזה שמות של רופאים שאתם ממליצים חוץ מד"ר גינזבורג?
אני רוצה לנסות הכל כדי לגיד לעצמי שעשיתי כל מה שיכולתי
שמעון
29/6/2004

ד"א
השערות שלי נהיו ממש דקות ורק אני נוגי בשיער יש לי נשירה
גיא
29/6/2004

שמעון - שום רופא לא יעזור לך אתה צריך להתחיל לרפא את הקרקפת זה תהליך מורכב אני ממליץ לך על כדקלמן-
כמוסת ויטמין a פעם ביומים כמוסת ויטמין e פעם בשלושה ימים,
לקנות מלח +יוד זה מלח מיוחד תשתמש בו רגיל עם הארוחות- יש אותו בכל סופר, היוד פועל לשיקום הקרקפת (אריזת קרטון מרובעת עם גוון כחול).(לא בעיה לקנות ויטמינים בכל בית פארם יש)

כמו כן בתזונה הרבה חומוס(=חלבון מלא) + שמן זית(= שמן זית שהוא בעל השפעה טובה על הקרקפת ועל ההרומונים).
כמן כן כדי לדכא את ההורמונים החזקים אצלך אני ממליץ על עישון מריחואנה שידוע ביכולתו לדכא את הטסטאסטורון

ולפני שאנשים יתחילו בכל מיני תגובות אני עומד מאחורי הדברים שלי והם נאמרו לאחר מחקר רב בתחום
לשמעון
29/6/2004

אני מדגיש - אל תעשה שום דבר לפני שאתה נבדק על ידי רופא ולפני שאתה עושה בדיקות (דם, שתן, מה שלא יהיה) כדי שייעשה איבחון מדוייק ממה אתה בדיוק סובל. אתה הולך להקשיב לבן אדם שאפילו לא ראה אותך? אל תדחוף שום דבר לפה ולגוף לפני הבדיקות. יש דבר שנקרא גם מנת יתר וזה לא רק בסמים. עודף ויטמין A בגוף גורם לנשירה. סמים מזיקים לגוף.
אל תקשיב לשטויות בגרוש של גיא. הוא כותב ממוסד אבראבנל.
לך לרופא לאבחון. אל תקשיב לבן אדם מהאינטרנט, שאתה לא מכיר, שאין לו שום מידע לגביך ובטח ובטח שום אסמכתא לטפל באנשים. ראבק, הוא בעצמו קירח.
גיא
29/6/2004

לאפס (עידו)שהגיב פה!!! אל תתערב פישר קטן!!

למי אתה אומר שטויות בגרוש יה אפס!!!אני בא לעזור לבן אדם אחרי ניסיון של שנים שצברתי, ואתה קופץ כמו חמור ומבטל את דברי -מי אתה בכלל יה מעפן?!

אין לך מושג קלוש מה אתה מדבר ואיך אני נראה, ולידיעתך אני עדיין לא קירח אני מצליח לשמור על שיערי למרות שבסופו של דבר הטבע יעשה את שלו
בכל מקרה עידו זה לא פעם ראשונה שאתה מגיב כך וזה כבר מתחיל לעלות על העצבים אתה אדם קטן וטיפש, שום דבר ממה שאמרת פה עד היום לא הועיל לאיש אלא רק הזיק, אתה בטח גם מובטל וחיי על ביטוח לאומי אז תעשה לכולם טובה ותסתום תפה ,
ודרך אגב שמתי לב שאתה תמיד יוצא מתוך הנחה שמי שמגיב פה הוא חבר שלך מהשכונה שלא מבין כלום,
אז לידיעתך האינטרנט הוא מדיום כלל עולמי-ארצי ומן הסתם יש אנשים באינטרנט שהם לא אנשי שכונות לא מפותחים כמוך אלא אנשים הרבה הרבה יותר מפותחים ממך אז תנסה ללמוד משהו במקום לזיין תשכל
שמעון
29/6/2004

אני ינסה....
אבל נראה לי שאני יוותר על עישון מריחואנה...
שמעון
29/6/2004

לא הבנתי את הקטע של המלח והיוד
אתה יכול לפרט?
לשמעון
29/6/2004

אני לא יכול שלא להדגיש שוב - אל תקשיב לגיא. אין לו שום הסמכה ואפילו מי שכן מומחה לא יציע לך דרכי טיפול לפני שהוא בדק אותך באופן יסודי. גיא הוזה, וחי בעולמות אחרים. הוא טוען שיש קונספירציות של בעלי השיער נגד הקירחים ועוד ערב רב של שטויות.
שים לב - אני אפילו כבר לא מתייחס אליו ישירות, זה בזבוז של זמן...
אל תדחוף שוב דבר לגוף לפני שרופא אבחן אותך. יכולים להיות מספר סיבות שיש נשירה וקשקשים. לדוגמא, עודף ויטמין A יכול לגרום לנשירה. במידה ולא חסר לך ויטמין A או שיש לך עודף בגוף ואתה נוטל עוד ויטמין A (בצורת כמוסות) זה רק יגביר את הנשירה.
נשמע לך הגיוני לטפל במחלה עוד לפני שיודעים מהי?
גש לרופא כמה שיותר מהר שיאבחן במדיוק מה קורה איתך. לאחר מכן בודקים אופציות טיפול - לא לפני.
לשמעון
29/6/2004

אהה ושכחתי - תעשן חופשי... :)
גיא
29/6/2004

זה מלח עם תוספת יוד בתוכו שזה מאוד מועיל לקשקשים ,מוכרים אותו בסופר אריזה כחולה .
והמינון שנתתי לך לויטמינים הוא בדוק ובטוח אל תקשיב להפחדות מיותרות ,
ואני מאוד ממליץ לך לעשן(גראס) זה יהיה לך טוב מכל הבחינות ובעיקר ירגיע את הההורמונים שלך
חן
1/7/2004

אי בן 17 וחצי ואני סובל מנשירה חריפה
האם אני יכול לעשות השתלה ?והאם יש איזה טיפול שיכול לעזור לי למרות שהנשירה היא תורשתית?
עמית
2/7/2004

כמה חבל שאנשים מתעסקים 24 שעות בבעיה כזאת מינורית כביכול שנקראת נשירת שיער אם תקראו את כל האתר הזה תבינו לכמה סבל נשירת השיער וההתקרחות גורמת לאנשים שהופכים לדכאונים ואובססיבים שכל היום עסוקים בראש שלהם ואיך שהם נראים ולמה ומה לעשות.ותאמת כמה שאני אגיד פה שזה רק שיער ויש דברים יותר גרועים וכו וכו.
לאמיתו של דבר זה ממש לא נכון כי בנאדם בלי שיער זה אמנם לא בנאדם נכה או עיוור אבל זה בנאדם שפתאום לקחו לו את היופי שלו והמראה האמתי שלו זה שהיה לו לא נשאר עוד שם ואין מה לעשות מי שמרגיש טוב עם עצמו זה הדבר הכי חשוב שיש.וזה מאוד מתסכל שעד היום עוד לא מצאו את התרופה לבעיה הזאת ותאמינו לי שברגע שימצאו את התרופה המיוחלת הזאת כל העולם הזה ישתנה על פיו זה אמנם נשמע מופרך אבל ברגע שתהיה תרופה שתחזיר את הגלגל לאחור להרבה אנשים בעולם הזה יתרחש נס ענק.וחוץ מזה שהתרופה הזאת תפתור את חצי מבעיות הדכאון בעולם.ואני בטוח שאני יקבל פה תגובות שאני מגזים וזה רק שיער ושאני מדבר שטויות אבל האמת נמצאת אצלכם ולכל מי שיש בעיית שיער יכול לדעת כמה זה מתסכל וקשה ושלא יזיינו לי את השכל שזה רק שיער. זה הכתר של המלך.ובלי כתר הוא...
גיא
3/7/2004

אין ספק בכלל שאם וכאשר בעיית הנשירה תיפתר זה ישנה את העולם באופן בלתי יתואר ,אנשים לא מדמינים אפילו את ההשלכות החיוביות של העניין
ואדים
4/7/2004

גיא צודקת. כשיהיה פתרון לבעיית הנשירה, לא יהיו יותר מלחמות, לא יהיה רעב עולמי, ייפסק הזיהום הסביבתי, לא ייכרתו יותר יערות הגשם, האדם יכבוש את החלל, יימצאו התרופות לכל המחלות חשוכות המרפא כמו: סרטן, איידס, אלצהיימר ויהיה אפשר לשקם משותקים. כל האנושות תחזיק ידיים ותיצור שרשרת אנושית וכולם ישירו שירי אחווה ורעות....
שרק יימצא כבר פתרון לבעיית הנשירה... (אני נאנח)
גיא
4/7/2004

מכל הבעיות שציינת לי הכי חשוב זה פתרון לקרחת,
מצידי שיכרתו כל היערות על אנשים חולי סרטן ואלצהיימר ואחר כך הם יהרגו אחד את השני במלחמות העיקר שלנו יהיה שיער נורמלי לתמיד
לגיא
4/7/2004

אתה צריך פסיכיאטר שיטפל בך.
ואדים
4/7/2004

גיא, אתה רצינית? ואם משפחה שלך חולה סרטן או איידס, אתה רוצה שיער ולא תרופה?
גיא
4/7/2004

כןןן אני רוצה שיעררררר יותר מהכלללל ומה הקטע של אנשים עם פסיכיאטר אני יכול ללמד פסיכיאטר על הנפש,אז כל אחד שידאג לעצמו
לגיא
4/7/2004

אולי הפסיכיאטר יעזור לך להכנס קצת לפרופורציות. ולפי התגובות שלך כאן, לא נראה שיש לך ללמד משהו את מישהו. נראה שאתה זקוק לעזרה ושאתה לא כל כך מודע למצבך. זאת לא בושה, הרבה אנשים נעזרים בפסיכולוג, חבל עליך.
משה
5/7/2004

אז בקיצור... מה אני עושה עם ההתקחרות הזאת?! אני משקר לעצמי שאני לא מקריח אבל אח שלי הוא בן 28 והוא קירח לגמרי ואני בן 20 ויש לי מפרצים וגם בקודקוד כבר מתחיל לי ואין לי אומך להסתפר שלא יראו את הקרחת ובא לי למות.. אני מנסה להשלים עם זה ולא יכול במשך 4 שנים בערך יש לי כבר נשירה למרות שיחסית לתקופה הארוכה של הנשירה יש לי שיער אבל זהו עכשיו זו כבר תחילת הסוף..
אורי
5/7/2004

משה
יש לך מזל שלא נולדת לפני 20 שנה שאז יכולת באמת רק להתבאס. אבל היום יש טיפולים ותרופות, או אפילו השתלת שיער אם תצטרך בעתיד. תתחיל לקרוא כאן בפורום את מה שכותב דרור, שהוא נשמע הכי מקצוען פה ותלמד.
גיא
5/7/2004

לאנונימי שמגיב כאן קודם כל תזדהה תגיד מי אתה מה אתה ואחר כך נדבר על מי יותר שפוי הבנת בוק! ככה שאני לא יכול להגיב לעלומי שם שמתחבאים מאחורי סיסמאות
גיא
5/7/2004

כל הטיפולים והתרופות שיש היום הכל הבל הבלים וזיוני שכל הפתרון האמיתי יגיע תוך 10 שנים !
לקירחים כל השנים לא הייתה באמת תקווה אמיתית אבללל פרויקט הגנום האנושי שהושלם בשנים האחרונות עומד לפתור את כל בעיותינו בהרבה תחומים ובמיוחד בנשירת השיער ,
אז מי שרוצה באמת להתרשם מפרויקט הגנום שיכנס לאתר "הידען" ויראה איזה מהפכה הפרויקט מחולל בעולם- כל יום מתגלות תגליות מהפכניות וקרוב היום שזה יהיה בנושא הקרחת.
לגיא
5/7/2004

אחי!!!!
אבל בעוד 10 שנים השערות יעניינו אותי ואותך בדיוק כמו השערות בתחת.
חשוב לנו לקבל שיער היום...כשאנחנו צעירים...לא כשנהיה בבית אבות.
גיא
5/7/2004

לא בית אבות, אבל אם עד גיל 40 יהיה פתרון אני יהיה מרוצה ,זה יותר ממה שהיה למשפחות שלנו עד היום
שמעון 2
7/7/2004

גברים בוא נארגן מפגש פורום!
יכול להיות פצצה ניתן טיפים אחד לשני נדבר נספר כל אחד אם יש לו חברה וכאלה וזה יעושדד אותנו וזה ביחד חבורה של גברים אנחנו יכולים לשים זין ולחזק אחד את השני!
יניב
8/7/2004

אני בעד!
שמעון 2
8/7/2004

אז יאללה בוא נתחיל להזיז דברים אייל עורך האתר אולי אתה יכול לנסות לסדר מפגש פורום??
גיאH
16/7/2004

גיא הדברים שלך כל כך אוויליים ובורים, שהדבר היחיד שעולה עליהם זה הניסיון שלך להגן עליהם ולהראות לאנשים אחרים שהם בעצמם הנבערים. קשקוש מוחלט!! תביאו ביד כמה שאתם רוצים, אחרת תהיו גם קרחים וגם לא תהנו בחיים. אין לזה שום קשר להתקרחות. מה, אנשים עם בלורית מתאפקים יותר ? ועוד בגיל 16 ? נפלתם על השכל ?? איזה צחוק שהבן אדם הנבער שמדבר שטויות אומר לאחרים שאין לו עניין להתווכח עם בורים..
ירון
17/7/2004

קודם כל אני יפתח את דברי שאני חושב שיש הרבה סיבות קטנות שגורמות להיתקרחות וכל אחת מהם מזרזת מעט את התהליך:
1. ג’לים, שמנים, חימצונים, כובעים וכו’...

2. שפיכת זרע (לא רק שזה כתוב בתורה ששפיכת זרע גורמת להיתקרחות אלה רואים שיש קשר בין הדברים כי פרופסיה למשל מצד אחת עוצרת קצת את תהליך ההקרחה ומצד שני פוגעת בהרבה מיקרים בחשק המיני כך שיש איזה שהוא קשר בין השניים, בכלל יכול להיות שאחוז נכבד מה"הצלחה" של הפרופסיה זה דיכוי החשק המיני...

כמובן שיש הרבה אנשים שצובעים שיער ומשתתפים באורגיות וכאלה שכל היום משפשפים את הקטן ויש להם שיער מלא כי פשוט אין להם קוד גנטי להיתקרחות אז הדברים הנ"ל גורמים להם לאיבוד קצת יותר גדול של שיערות יותר ממה שהם היו מאבדים אים לא היו עושים את הדברים, וגם מה שהם מאבדים כמעט לא מורגש בראש הצפוף שלהם.

ומנגד ---- לדוגמא: בחור בן 26 מיתקרח שנישאר לו 40 אחוז שיער בראש ולעולם לא ביצע את ה"חטאים הנ"ל " אים הוא כן היה עושה אותם על בסיס קבוע היה נישאר לו 25 אחוז שיער ...

מקווה שהבהרתי את הנקודה
עידו
17/7/2004

ירון,
אתה איכשהו קשור לגיא?
ירון
17/7/2004

כן אני הנכד שלו
עידו
18/7/2004

זה מסביר הכל....
דרור
18/7/2004

לא יכול להיות שאתה הנכד שלו.

הוא הרי מתנגד לשימוש בזרע...חחחחחח

אולי בגללך הוא נעשה קירח. השפריץ פעם אחת והופ תפש קרחת..

בקיצור חבר’ה, עזבו שטויות תזיינו חופשי ותעשו ביד (או אפילו ברגל), עוד אף אחד לא מצא שום קשר בין זה ובין התקרחות. סתם קישקוש.
גיא
18/7/2004

איזה אנשים מצחיקים כל פעם מחדש שטויות חדשות -ירון היית מאמין שיקום פה דור חדש כל כך בור ?!
לא יאומן! במקום שיבואו אנשים חדשים ואולי יתנו לנו כמה עצות טובות באים לאתר אנשים בורים שיש להם עוד חוצפה לזלזל בעצות שלנו זה פשוט מצחיק אותי.
ודרור כבר מהתחלה היה ברור כי אתה תוכי שמצטט מחקרים וחברות מסחריות ואני אומר כל עוד הרופאים עצמם קירחים ולאף אחד אין פתרון כל עצה חשובה אז שבו בשקט כל אותם אנשים עם ביקורת טיפשית כי זה רק מראה על השמרנות המטופשת שלכם
דרור
18/7/2004

גיאצ’וק..

אני תמיד משועשע מהשילוב המופלא אצלך של טיפשות ומופרעות...

אתה פשוט בדיחה מהלכת.
חוקר מצח
18/7/2004

לדרור.
מה אתה בכלל מתייחס לטמבל הזה?
גיא
18/7/2004

אלק חוקר מצח-יה איש עלוב לבקן מטומטם שתי סטירות אתה צריך לקבל.

דרור שמעתי שאתה הולך לפתוח פינה באתר אז יש לי בשבילך הצעה לשם ----
~~~~~~שאל את התוכי~~~~~~-אתם שואלים התוכי עונה~~~~בהגשת דרור שם בדוי~~~~
נראה לי זה ירוץ חזק הפינה שלך אולי אני אפילו יבוא יזרוק לך כמה גרעינים כדי שלא תהיה רעב ותוכל לדקלם כל היום כמו תוכי טוב
שמעון
18/7/2004

גיא תפסיק לזיין במוח סאמקקק חלאס עם השטויות שלך דרור עוזר פה לאנשים מה שאתה לא עושה..והוא מביא לנו רוח אופטימית מה שאתה מיזמן שכחת מה זה... אז חלאס איתך שב בשקט כבר
גיא
18/7/2004

ויקום המלפאפון ויכה את הגנן? הלו ילדון דע את מקומך!!!
אתה אפילו לא יכול לכתוב בלי טעויות כתיב אז שב בשקט אידיוט
גדעון
18/7/2004

כמו שיש בארה"ב הפגנות של מתנגדי ההפלות מחוץ למרפאות ההפלה, אני רואה את גיא מפגין מחוץ לבנק הזרע...
דרור
18/7/2004

חחחחח

הוא בטח עשה לעצמו חוסם עורקים על השמוק.
שלומי
18/7/2004

גיא,
אתה מעיר לשמעון שהוא כותב עם שגיאות כתיב ואתה כותב מלפפון עם האות א’?
לפני שאתה פה מסביר לאנשים דברים, תלמד אתה את הדברים הבסיסיים של כיתה א’ - דנה קמה וכו’
חוקר מצח
18/7/2004

תאמין לי גיא...שמוק כמוך עוד לא ראיתי.
דרור
18/7/2004

שלומי

אולי גיא חשב שזה פלאפון.. :)

נראה שמאז שהוא הפסיק לעשות ביד, הזרע הציף לו את המוח..
חוקר מצח
18/7/2004

אולי באמת הוא מקבל מלפפונים בתחת.
לדרור
18/7/2004

אני איבדתי בערך 15- 20 אחוז מהשיער שלי ב4 שנים האחרונות (אני בן 25)
אופן ההקרחה שלי הוא דילדול השיער, אין לי מיפרצים פשוט השיער ניראה כמו שיער של מישהו שלא מקריח רק שיש לי אזורים דלילים...
רציתי לשאול אותך האים מבין כל השיטות שהצגת לנו בתקופה האחרונה יש איזה שיטה שיכולה להחזיר לי את הצפיפות שבשיער שהיתה לי (הכוונה באזורים הדלילים)?

תודה מוטי..
שמעון
18/7/2004

על איזה שגיאות כתיב אתה מדבר גיא? תאמין לי שהעברית שלי לא פחות טובה משלך וכך גם האנגלית שלי.אז אני מבקש מימך תירגע ומהר אף אחד פה לא אוהב את המרירות שלך
גיא
18/7/2004

שמעון תאמין לי אתה סבבה אין לי בעיה איתך -פשוט תשים לב מי מתחיל עם מי, דרור התוכי והחוקר מצח הלבקן כל פעם מציתים מריבה בלי שום התגרות ,
ואז צריך להעמיד אותם על מקומם את שתי הטיפשים האלו
דרור
18/7/2004

מוטי שלום

בתור דבר ראשון, כדאי לך לנסות פרופסיה - או ריגיין 5% - או שניהם יחד.

בדרך כלל שימוש בשניהם יחד, יש סיכוי שייתן תוצאות. אם אחרי שנה לא יהיה שום שיפור, אז יש טעם לחשוב על פתרונות אחרים, אבל קודם כל כדאי לנסות את התרופות שקיימות.

אם יש לך שאלות נוספות, טאשמח לענות.
שלומי
18/7/2004

גיא,
בנוסף להכל, הזכרון שלך מחורר כמו גבינה שוויצרית. הנה הדברים שאמרת לשמעון, רק כמה הודעות קודם:

"ויקום המלפאפון ויכה את הגנן? הלו ילדון דע את מקומך!!!
אתה אפילו לא יכול לכתוב בלי טעויות כתיב אז שב בשקט אידיוט"

גיא, אתה סכיזופרן, לך קבל טיפול.

ואפרופו עברית תקנית, לא אומרים שתי טיפשים כמו שכתבת, אלא שני טיפשים. עברית בסיסית אין לך.
לדרור
19/7/2004

אני אחרי 10 חודשי פרופסיה....
יש ימים שניראה לי שהנשירה נחלשת ויש ימים שלא....
(דרך אגב ניסיתי גם מינוקסי בעבר אבל אחרי חודש הפסקתי בגלל הסירבול ..)

תודה מוטי...
דרור
19/7/2004

למוטי

מחקרים מראים שהשפעת הפרופסיה, מרגע שמתחילים להשתמש בה - נמצאת בירידה מתמדת. כלומר ההשפעה הגדולה ביותר היא בשנה הראשונה. ולאחר מכן ההשפענה הולכת ויורדת. אם נראה לך שקיימת השפעה מסויימת, עדיף להמשיך, גם אם זה רק עוצר את הנשירה ולא מצמיח שיער חדש.

בנוגע לריגיין: אני מכיר ויודע את הסירבול בכך שצריך לרסס את זה על הראש פעמיים ביום. אבל אני חוזר ומזכיר, שהסיכוי הטוב ביותר לקבל תוצאות, הוא על ידי שתי התרופות ביחד, כיוון שכל אחת מהן עושה פעולה שונה. הפרופסיה מפחיתה את רמת הDHT בדם שפוגע בשורשי השיער - והריגיין ממריץ את זרימת הדם שמזין את השורשים ובכך מעודד צמיחה.

קישור
חוקר מצח
19/7/2004

לא אמרת כלום... רק 500 שקל בחודש.
דרור
19/7/2004

לחוקר

אתה צודק.. זאת באמת בעיה קשה, וחבל שהתרופות האלה לא כלולות בתוך ביטוח הבריאות הכללי או המשלים - אולי צריך לפנות לחברי הכנסת הקירחים שיעשו משהו לשנות את החוק.
חוקר מצח
19/7/2004

מה אני אגיד לך....רק אנחנו מדאיגים אותם.
גדעון
19/7/2004

צריך להקים מפלגה לשם כך, אפשר אפילו לקרוא לה "בלורית".
על מקומות 1-2-3 יתמודדו שאול מופז,
נתן שרנסקי ואברום בורג.
דרור ישוריין במקום 4.
דרור
19/7/2004

חחחחח

מה אתה מדבר, מיקי איתן לוקח את בורג בהליכה...

וגם יוסי שריד וודאי ירצה להיות בצוות המוביל. נצטרך להקים ממשלת אחדות. אני כבר יכול לנסח הצעת חוק ראשונה: שכל בעל בלורית ישלם "מס קרחת" עבור המקריחים.
יוני
19/7/2004

ואני הייתי מציע לכם,אם כבר, אז לעשות השתלת שכל
גדעון
19/7/2004

אתם יודעים מי יוכל להביא הכי הרבה הישגים לקהילת הקירחים?
עמיר פרץ.........:)
קרחת
24/10/2007

חחחח הרגתם אותי מצחוק כמה שטויות אתם מדברים !@#@!#

גיא אל תשבור תראש על האשכנזים האלה שלא יקשיבו מה הם מבינים מהחיים שלהם..

מי ששופך זרע לבטלה פוגע בכל איבריי הגוף.. במיוחד נשירת שער, נשירת גבות, הפנים שלך יהיו יותר מבוגרות וריח רע מהפה ואני רוצה לראות מישהו מתווכח עם הרופא הכי גדול הרמב"ם

זה שיוצא זרע בשתן זה פסדר ככה זה אמור להיות אמור לצאת לך בשתן ושלא תעשה ביד כל 10 דקות
עמרם
12/11/2007

שלום אני בן 17 רציתי להגיד לכל אילו שסובלים מנשירה גם לי היה המון נשירת שיער בהדרגה חמורה מאוד יעני אני יושן בבוקר הייתי קם לא רק שכל הכרית שיערות אלא שאני אוסף אותם אני רואה כמו ממש המון שיערות חשבתי שאין פיתרון אבל אחרי שהלכתי לרופא עור הוא הסביר לי את זה ממה זה נגרם הכול כנסו פה לקישור יש עזרה לזה היום כל מה שנשר לי גודל לי בחזרה אל תאמינו לכלום כנסו לפה...קישור תוך שנתים השיער שלכם חדשש אפשר לנסות חברים
דור
24/5/2008

אני גם בן 16 וחצי ויש לי בעיה של התקרחות
ביינתים יש לי מצח די גדול שיער קצת דליל במפרצים וכל פעם שאני מעביר יד בשיער אני רואה על היד שלי יותר מ 10 שיערות
מישהו אמר פה שהד אנד שולדרס גורם להתקרחות?
זה נכון???
מישהו...
19/7/2008

שלום יש לי שאלה...

אני בן 20 וחצי ויש לי צמיחה טובה בשיער בלי עין הרע.. אבל הקטע זה שיש לי מן מפרצים כאלו או שזה פשוט רק המבנה של השיער.. אבל זה ממש ניראה כמו מפרצים ללא ספק.. השאלה שלי זה האם המפרצים האלו יכולים להישאר ככה לכל הזמן עד שאני יהיה ממש גדול עד גיל ה 40 -50 או שאם הזמן שאני גודל אז ככה המפרצים ילכו ויחמירו..?
ביולוג
18/8/2008

השיער עשוי בעיקר מקרטין שהוא חלבון העשוי שרשראות ארוכות של חומצות אמינו, ממספר מינרלים (בעיקר אבץ, צורן, ברזל וכלור), וויטמינים כגון ויטמין A ומספר ויטמינים מקבוצת B.

ניתן להבין שאבץ נחוץ לשיער על מנת להמשיך בגדילה והיתפתחות וכן לישמור על חוזקו

אצל גברים, אבץ הוא מרכיב חשוב בייצור נוזל הזרע. עד 5 מ"ג אבץ אובדים בעת פליטה. מחסור באבץ אצל גברים מוביל לספירת זרע נמוכה ומרץ מיני מופחת. שפיכה בתדירות גבוהה עלולה להוביל למחסור באבץ.

מסקנה: פליטת זרע גורמת לאיבוד אבץ החיוני לשיער

עצה: להגדלךת כמות האבץ בגוף מומלץ לאכול בשר אדום, בשר עוף, שעועית, אגוזים, דגנים מלאים, גרעיני דלעת, גרעיני חמניה וצדפות.
ירדן
8/9/2008

שלום אנשים .
אני בת 14 ויש לי נשירה כבר חודש או חודשיים , אני לא יודעת מה לעשות בנידון ... אני מתחילה להרגיש שהכמות של השערות היא הרבה יותר נמוכה מפעם .מה כדאי לעשות ? ויש לי עוד שאלה , למה אסור לסרק את השיער כשהוא רטוב ?

תודה :)
נשירה בתחת
27/11/2008

נשירות עושות רק בעיות
דודו
8/6/2009

אז ככה הרמב"ם הקדוש כותב הרי הרמבם הקדוש היה אב כל הרופאים כולם יודעים הרמבם היה אחד מגדולי הרופאים בעולם..
הוא כותב ששכבת זרע(עכשחיו בלי קשר לתורה למרות שזאת העבירה הגדולה בתורה)זה כח הגוף ומאור העיניים וככל שתצא הגוף קלע כוחו קלע וחייו אובדים..
הוא רושם שמי שמוציא זרע זה גורם למלא דבברים אבל ניתן לכם כמה מהם:
מזדקן לפני הזמן
שיער נושר
זקן נושר
מביא את האדם לעצבות
שיניים נופלות
זה רק הקמיצה של הדברים..
יוסי בניון
13/7/2009

בס"ד

מר "קרחת" צודק אם אתם רוצים להיות בריאים
באמת בלי כל השטויות האלה של נשירת שיער תתחילו לשמור על בריתכם לא להוציא זרע לבטלה רחמנה ליצלן !
מאיר
1/9/2009

זה כתוב בשולחן ערוך בהלכות צניעות שמי ששטוף בבעילה ומוציא הרבה זרע שיער ראשו נושר ושיער רגליו מתרבה
משה
12/9/2009

חח אל תקשיבו לאנשים פה שמנסים להחזיר אתכם בתשובה. שום אוננות, קיום יחסי מין מרובים לא יגרמו לכם להקריח. הסיבה הכי בטוחה שאתם מקריחים בגלל שזה גנטי.
אנסטסיה
13/1/2010

שלום , אני בת 15 ויש לי נשירת שיער מטורפת .
בהתחלה זה עוד היה נסבל אבל עכשיו זה עבר כל גבול , אני מוצאת המון שיערות על הבגדים , על הגוף ובסביבה שבה אני נמצאת .
מה הסיבות לכך ואיך אפשר לטפל בזה ?

תודה מראש , אנסטסיה .
חסוי
31/1/2010

המרעם שלום באיזה טרופה אתה משתמש שהצמיח לך את השיער בחחזרה ?תודה
גיא אתה קוקסינל רצח
4/8/2010

תשמע גיא,את כל התיאוריות והחארטות ש’ך שצברת עם השנים תיכול לדחוף לתחת כי אתה סתם כלבה שמתנשאת פה על כולם...בנתיים אתה גם מאבד שיער כמו כולם ולא מצאת פיתרון להתקרחות הגלובאלית אז עדיף שכבר תסתום תפה שלך ותמצא לעצמך חיים..
פארחת
10/12/2010

חברה בבקשה תעזרו לי תענו לי על השאלה דחוף
כבר יומיים אני נוגע בשער ומוצע על היד קצת שערות
אני לא בטוח שישי לי נשירה אבל הייתי רוצה לדעת ממה חוץ מגנטיקה יכול להגיע למצב הזה ?
אדיר
20/7/2013

שלום אני בן 14 וחצי וליפני כמה זמן שמתי לב שבאמצע הראש שלי רואים כמה קרחות זה אומר שאני מקריח? ומה לעשות ?
בעל נסיון
23/8/2013

אני היום בן 31, התחלתי להקריח בגיל 17.5
ואני יכול לומר לכם בוודאות , הוצאת זרע מהגוף (בתדירות גבוהה) לא משנה איך זה נעשה גורמת לשיער לעבור סופית מהראש לגוף ולא רק לרגליים ותאמינו לי זה לא כיף בכלל, זה גורם לעודף זיעה, לחוסר מרץ ולעוד המון דברים שאף אחד מהם לא יוסיף לכם בחיים, וכשאתה נראה על הפנים ואף אחת לא מסתכלת לכיוון שלך אין לך חשק לעשות כלום.
ברור שישנם גורמים כמו תזונה וגנטיקה (חלקם באחוזים פחות קריטי) אבל גם אם גנטית לא אמור לנשור לך השיער בכלל תהיה בטוח שאם תאונן פעם ביום לאחר 3 -4 שנים תראה הרבה שערות על הכרית והם לא נופלות מהתקרה...
ושלא יהיה לכם טעויות ,מהרגע שהדבר הזה נכנס לטרנס שום דבר לא עוצר אותו !
כל בחור ישיבה יודע את זה.
וכל התרופות כמו מינוקסי ושטויות נועדו לעשות דבר אחד בלבד - להכניס כסף למי שמשווק אותם , אפילו הפרופסיה שעוד איכשהוא יעילה יחסית (10%) לא עושה יותר מדי , מי שמסתפק בפתרונות של "בערך" ומרוצה מהאפקט הפסיכולוגי של התרופה שיערב לו.
כי תכל’ס זה יותר כמו לרוקן את הים בכפית.
הדברים נכונים גם לגבי מכוני הסרת שיער למיניהם .

למי שיש ספק בדבר המשמעות של הדברים מוזמן לצפות ביוטיוב ולראות מה אומרים אנשים שעברו מוות קליני: מה המשמעות של הדברים בעולם ההוא ואיזה דברים הם חוו שם, לא נעים בכלל.
אורי
17/4/2015

אני בן 12 וכל פעם שאני שם מסדר את השיער מתקלח או שתם שם את היד על הראש שאני מוריד את היד אני רואה משהו כמו 5-6 שיערות על היד ולמשל היום כשקמתי בבוקר ראיתי על המיטה משהו כמו 150 שיערות

וככה זה כל בוקר יש איזו שהיא דרך לעזור. זה יגדל חזרה בכלל
הוסף הודעה לדיון זה |הוסף דיון חדש

נשירת שיער | צור קשר | על האתר | הצהרת פרטיות | פרסום באתר | הצהרת חוקיות

כל הזכויות שמורות ל - blorit.co.il ©