חפש באתר

פורומים ומומחים

אלפי הודעות בפורומים

סקר השבוע

נשירת שיער – האם רופא יכול לעזור?

הצטרפות כחבר

לקבלת מידע ועדכונים

ספר לחבר

שלח כתובת אתר זה לחבר הסובל מנשירה

דיון בנושא גלולות פמינט

מחבר

הודעה

תרי
25/7/2006

האם הגלולות משמינות ?
גם לי נושר השיער זה מאז שהתחלתי להשתמש בגלולות למניעת הריון.

תעזרו בבקשה..
אילה
25/7/2006

גלולות גורמות לנשירת שיער שצומח חזרה אל תדאגי .
סיוון
26/7/2006

היי,
אני לקחתי "הרמונט" וזה בהחלט גרם לי לנשירה חמורה ואף האיץ את הדלילות בשיער.
הפסקתי אחרי חודש ליטול את הגלולות
וחלה הטבה לאט לאט
פרופסור מחלקה בעין כרם המליץ לי לקחת "דיאנה" הגלולה הראשונה שיצאה, הוא אמר שזה יכול להצמיח שיער
היי שלום
9/11/2006

מותר לקחת גלולות ולעשן ואם לא מה יכול לקרות לי?
אליס
20/11/2006

הייתי משתמשת בגלולה בשם מליאן שגרמה לי להשמין מאוד מאוד הפסקתי וניכנסתי להריון ילדתי ואחרי 4 חודשים נכנסתי שוב להריון כעת אני אחרי לידה שניה חשוב לציין כי במהלך 2 ההריונות רזיתי מאוד חזרתי להיות רזה כפי שהייתי בצעירותי כעת אני רוצה לקחת גלולות למניעת הריון אך פוחדת להשמין שוב על איזה גלולה ניתן להמליץ עם מינון נמוך שלא יגרום לי להשמין שוב אודה על תשובה
גלי
15/10/2007

באופן אישי אני ממליצה על פמינט. השיער לא נושר וגם לא סבלתי מתופעות לוואי אחרות. אני יודעת שהמינון של הורמונים בגלולה הזו נמוך.
שרון קציר
24/10/2007

הפימנט היא מצויינית, אני יודעת מנסיון שהחלק ההורמנלי בה הוא מאוד נמוך ביחס לגלולות נפוצות אחרות.
ובלי שום קשר היא גם זולה משמעותית מהיסמין למשל
רינה חן
31/10/2007

התחלתי להשתמש בפמינט אחרי שימוש לא קצר בגלולות יסמין. אני חושבת שהמחזור שלי נעשה יותר סדיר בלי הפרעות כמו בעבר.
מיכלי
6/11/2007

הפמינט היא גלולה עם רמת ההורמונים הכי נמוכה שיש
כמעט ואין לה תופעות לוואי, אן סיכוי שמה שקרה לך זה בגלל זה.
את צריכה ללכת להיבדק אצל רופא בלי שום קשר לגלולות
רות
15/11/2007

גם אני סבלתי מנשירת שיער עם ארתוסיקלן ומאז שעברתי לפמינט המצב השתפר פלאים. אני מאוד ממליצה!
אריאלה
21/11/2007

הגלולות החדשות גורמות (יחסית לנשירת שיער) אך הגלולות הישנות גרמו לשיעור יתר... נראה לי שכל אחת צריכה לראות מה עדיף לה. אני באופן אישי משתמשת בפמינט ולא סובלת מאף אחת מהתופעות
לנה
24/11/2007

אני בעלת חזה קטן מדי וזה מפריע לי, אנשים רבים אמרו לי שכתוצאה מלקיחת גלולות החזה יכול לגדול, איזה גלולות אתן מציעות לי לקחת?
אני
24/11/2007

אקסטזי , אולי זה יכול לעזור לדימיון מפותח!!!
על ניתוח להגדלת חזה שמעת??????
רקפת
25/11/2007

אני מזמינה אתכן להכנס ללינק הבא- קבלו פרטים על גלולת הפמינט:
קישור
נירית
4/1/2008

היום בכלל יש גישה ברפואה לתת גלולות עם מינונים הורמונליים נמוכים כמו הפמינט וההרמונט (אני לא בטוחה לגבי מינס....)
אנונימית
5/1/2008

תוך כמה זמן הגלולה פמינט פועלת המפעם הראשונה שלקחת אותה?
כלומר ממתי אפשר לשכב מבלי לחשוש?
שני
6/1/2008

אני משתמשת בפמינט כבר 3 שנים, ופיספסתי את הגלולה יומיים. האם אני עדיין מוגנת?
קרין
6/1/2008

היי אנונימית, נראה לי שהגלולות משפיעות מהשבוע השלישי, אבל אני לא בטוחה. אניהתחלתי להשתמש בהם לפני 3 שנים בגלל כאבי מחזור ואי סדירות ולא כאמצעי מניעה. וכשהתחלתי אז כבר הייתי מוגנת.
שלי
9/1/2008

היי שני, לגבי פספוס גלולה- בהחלט חשוב לא לפספס, ואני חושבת שכדאי לא לקחת סיכון ולנקוט באמצעי מניעה נוסף.
נועם
14/1/2008

אני טסה לחו"ל לחצי שנה. ואני משתמשת בפמינט. האם אני יכולה לקחת 6 חפיסות לכל התקופה לחו"ל, האם הן יהיו בתוקף?
אורית
16/1/2008

את בהחלט יכולה להיות רגועה. אני טסתי לתקופה של 8 חודשים ולקחתי איתי חפיסות של גלולות פמינט לכל התקופה.
אורית
26/1/2008

אני צריכה להתחיל לקחת את הגלולות פמינט כשיתחיל המחזור הבא שלי.אני מקיימת יחסי מין עם החבר והחלטנו שעלינו להתחיל עם הגלולות. האמת שאני ממש מפוחדת מהתופעות לוואי.נשירה,השמנה.. יש לי נטייה להשמנה ואני בפחד נוראי שזה באמת יגרום לי להשמנה עוד יותר! אני לא שמנמנה,אבל גם לא רזה . זה מדאיג אותי! אם מישהי מכן יודעת משהו על התופעה אנא ספרו לי..
ענבל
16/2/2008

אני משתמשת בגלולות פמינט כבר 3 שנים, ואין לי בכלל תופעות לוואי. נהפוכו החיים שלי הפכו ליותר קלים ונוחים בזכות הגלולה.
בר
13/3/2008

אני דווקא לוקחת םמינט כמשכך כאבים בזמן מחזור. אז גם אני מוגנת מפני הריון, וגם אני כבר לא סובלת מכאבים בזמן המחזור.
דנה
6/4/2008

האם גלולות פמינט מקצרות את ימי המחזור?
אופל דחוףףף
25/4/2008

שלום..
לפני חודש התחלתי להשתמש בגלולה יסמין לאחר שסיימתי את המחזור היו לי הפרשות חומות במשך כל החודש המלוות בימים מסויימים גם עם דם.
לא היו לי תופעות לוואי אחרות כגון:כאבי ראש או בחילות.
נישארה לי עוד גלולה אחרונה וקיבלתי מחזור יום לפני שסיימתי את החפיסה האם יכול לקרות מצב כזה??ובכל זאת אני אשתה את הגלולה מחר.מה עליי לעשות עקב ההפרשות החומות??חשבתי להחליף לפמינט ???
מיכל
12/8/2008

אני בת 17, לפני חצי שנה רופא הנשים המליץ לי ליטול את הגלולה פמינט בשל אי סדירות במחזור וכאבים חזקים, ובאמת אני כבר נוטלת אותה כחצי שנה.
אין לי שום תופעות לוואי מהגלולה.
חברה שלי שגדולה ממני בשנתיים נוטלת כבר כחצי שנה את הגלולה דיאנה, הגלולה הגדילה לה את החזה והשפיעה עלייה מאד לטובה, חברה שלי המליצה לי גם להתחיל ליטול דיאנה, אך אני פוחדת שעליי היא תשפיע בצורה שונה. האם כדאי לי לעבור מפמינט לדיאנה???
שולה
28/8/2008

אני התחלתי לקחת גלולות , ביגלל כאבי המחזור
אמרו לי להתחיל יום אחרי שניגמר לי המחזור ,ואני רואה שכתוב בהרבה מקומות שצריך להתחיל ביום שמתחיל המחזור?!
אורח15112
4/9/2008

זה תלוי בסוג הגלולה! תבדקי בהוראות השימוש.
שולה
6/9/2008

זרקתי את זה!
נועה
16/10/2008

שלום,

אני בת 20 ויש בעיות עם החבר בגלל שאני כבר לא לוקחת גלולות בעבר לקחתי יסמין ומיליאן אך שתי הגלולות השפיעו עליי לרעה, חבר שלי מעוניין שאנסה גלולות חדשות אך אני חוששת קצת.
הרופא שלי ממליץ על פמינט אתן חושבות שזה יכול לעזור לי????
ליאל
20/10/2008

היי, אני בת 18 וכבר חצי שנה נוטלת את גלולות פמינט, אני כל כך מרוצה, חוץ מהיתרונות הבולטים שאני לא נכנסת להריון, גם התופעות לוואי מהם פחדתי לא היו.
אין ספק שזאת המצאת המאה!
טליה
20/10/2008

למיכל,
הרבה מקרים של הגדלת הציצים נובעת מהצטברות נוזלים וגודש בשדיים, זה יכול להראות כאילו אבל זה לא תמיד, אצלי גם היה את זה בהתחלה אבל זה יורד אחרי תקופה של שימוש בגלולות
לכן, אני מציעה לך להשאר עם פמינט
פרח
25/11/2008

אני בחודש הראשון לנטילת גלולת פמינט

ומאתמול אני גם בולעת מוקסיויט פורטה אחרי שעברתי עקירת שן בינה

מישהו יודע על תופעות לוואי? אני יכולה להמשיך לקיים יחסי מין.....או לקחת קונדום כאמצעי הגנה נוסף?
bela
4/12/2008

היי פרח, התשובה בוודאי בעלון הצרכן או אצל רופא הנשים שלך. כעיקרון כדאי להזהר, למרות שאני מאוד סומכת על פמינט, אז אולי תוסיפי קונדום.
אפרת
15/12/2008

גלולות מסויימות עושות נשירה. הגלולות הראשונות שלי עשו לי נשירת שיער מטורפת, אבל לא הבנתי שזה בגללן, חשבתי שזה חילופי עונות וזה שיש לי שיער ארוך. רק אחרי חצי שנה כשהייתי אצל רופא הנשים שלי והוא שם לב שהשיער שלי התדלדל הוא עלה על הבעיה והחליף לי את הגלולות לפמינט, ותוך חודש הנשירה הפסיקה. מוסר ההשכל הוא שאת צריכה לראות איזו גלולה מתאימה לך ואיך היא משפיעה עלייך.
שי
28/12/2008

אני משתמשת בפמינט.. אני יודעת שיש אופציה לשנות את ימי המחזור שלי. בדרכ אני במחזור משישי עד ראשון והייתי רוצה שזה לא יהיה בסוף שבוע אלא בתחילה או אמצע שבוע. איך עושים את זה ?
גגגגגג
9/2/2009

זו הפעם הראשונה שאני מתחילנ להשתמש בגלולות והיום קבלתי ולקחתי מיד בשעה 10:00 רשום שרצוי להשתמש בערב יש חשיבות לעניין או שזה בסדר להשאיר ל 10:0 בבוקר
אנטיביוטיקה ופמינט
16/2/2009

שלום, היום בלילה הרגשתי כאבי גרון חדים.
קושי בבליעה, צד ימין של הצוואר כואב...
לא רציתי עדיין ללכת לרופא בגלל העובדה שאני יודעת שירשמו לי אנטיביוטיקה.

יש לי מוקסיפן בבית.
אני יודעת שחלק מהאנטיביוטיקה מורידה את היעילות וחלק לא.
אשמח לדעת כדי לנהוג בזהירות.

אני נוטלת גלולת פמינט.
השאלה היא-
האם מוקסיפן מוריס את יעילות גלולות הפמינט?
אורח19013
18/2/2009

שלום..

עוד לא השתמשתי בגלולות ואני חושבת באילו כדאי יותר להשתמש למנוע כמה שפחות תופעות לוואי ואיכן שיש את המינון ההורמונלי הכי נמוךץץ מה נחשבת גלולה עם מינון נמוך יותר ומה ההבדל בין מינס לפמינט .. במה כדאי יותר להשתמש ?

אשמח עם תשיבו לי לשאלה
לי
24/2/2009

אני משמינה בלי הפסקה,עליתי כבר 3 קילו בחודשיים. לא יודעת מה לעשות.
זיוה
27/2/2009

לאחר הפסקה של שבוע מנטילת הגלולות,שכחתי ליטול גלולה ביום השמיני.לבסוף נטלתי אותה רק יום אחרי בבוקר זאת אומרת ביום ה-9.עברו בדיוק 12 שעות מהשעה בה הייתי אמורה ליטול אותה,האם אני מוגנת?
שימרית
26/3/2009

היי. אני לוקחת סימין כבר שלושה חודשים ובגלל שהגלולה מאוד יקרה אני רוצה לעבור לפמינט.
האם אני צריכה מרווח ביטחון כגון אמצעי מניעה נוספים במעבר בין גלולה לגלולה?
אורטל
20/4/2009

היי...

יום ראשון ה13.04.09 קיבלתי ווסת והתחלתי ליטול גלולות פמינט...

ביום חמישי קיימתי יחסי מין ללא קונדום,כשעוד אני במחזור...לא הייתה שפיכה בפנים אבל בכל מקרה רציתי לדעת אם ניתן להיכנס להיריון בזמן מחזור ? (כי הבנתי שקיימת אפשרות כזאת)..

ורציתי לדעת מתי הגלולות מתחילות להשפיע על הגוף?

והאם נטילת גלולות בפעם הראשונה יכולה להאריך את המחזור בדימום קל,יותר נכון להפרשות חומות ,ובנוסף תחושה של להקיא לאחר האוכל ? זה תופעות לוואי מוכרות לנטילת גלולות ?

אשמח אם תענה לי על השאלות..אורטל
גילי
10/6/2009

הי , אני נכנסתי להריון עפ פמינט ואז ספרו לי מה הגלולה הזו - צרה צרורה !!!!!!!!!!
שיר
28/6/2009

היי גילי, כנראה התחלת את הגלולה הראשונה לא בזמן המתאים (מוקדם מדי או יום לאחר תחילת המחזור) וזה עקרוני מאוד!
חוץ מהעובדה שכל גלולה מגינה ב99.99%, לעולם לא תמצאי 100% אז את היית האחוז הפצפון הזה...
מצטערת בשבילך אבל הפמינט מדהים
לין
7/7/2009

אני מתחילה בע"ה בחודש הבא לקחת הגלולה הראשונה שלי (פנימט) ואני מאוד מעוניינת לדעת אם החזה שלי יגדל כמו שרבות מהנשים אומרות שזה מגדיל את החזה כי החזה שלי נורא קטן

היתי שמחה לקבל תשובה
שאלה חשובה
28/7/2009

היי
התחלתי לקחת את הגלולה פמינט בפעם הראשונה, ביום הראשון למחזור שלי.
אחרי שבועיים קיימתי יחסים בלי קונדום
סיימתי את החפיסה לפני 3 ימים ועדיין לא קיבלתי מחזור
ואני ממש לחוצה שנכנסתי להריון
זה הגיוני לפי מה שסיפרתי או שאני סתם בלחץ??
לין
2/8/2009

אני חושבת שלא...
את צריכה לחכות שבוע כדיי שהמחזור יגיע
תשתדלי לא לקיים יחסי מין ללא קונדום בזמן 7 הימים שאת לא לוקחת את הגלולות... מקווה שעזרתי:]
דחוףף
25/8/2009

שלום, התחלתי לקחת גלולות יומיים שלושה אחרי המחזור שלי , האם אני מוגנת בסוף המחזור ?
יש לי מחזור מאוד ארוך בד"כ (יותר משבוע)
ממש תודה על העזרה
טלי כהן
13/9/2009

שלום בנות
ראיתי שיש כאן דיון על גלולות פמינט ורציתי לשאול שאלה..
אני חיילת כרגע, לפני כחצי שנה קיבלתי מהצבא מירשם לגלולות עקב בעיות אי סדירות במחזור ובעיות נוספות שהיו לי..
הטיפול עזר ולאחר תקופה הפסקתי לקחת.
לאחרונה חזרו הכאבים ושוב המחזור אינו סדיר, פניתי לרופא הצבאי והבנתי שיש בעיה עם קבלת הפמינט..
אני פוחדת לנסות משהו אחר שאולי יזיק לי..
השאלה מה עליי לעשות? והאם כדאי להישאר עם מה שהיה לי מוכר ועזר בעבר או להחליף..?
אסנת
4/10/2009

שלום,

השבוע התחלתי לראשונה ליטול גלולות. התחלתי עם פמינט ביום הראשון של הוסת שהיה יום רביעי בשבוע. התחלתי לשתות כל גלולה לפי הכיוון של החץ ולא שמתי לב שמתחת לכל גלולה כתוב גם היום בשבוע...ביום השני שמתי לב ורציתי לדעת האם זה משנה שביום רביעי נטלתי גלולה שכתוב מתחתיה יום א’ וביום חמישי יום ב’ וכן הלאה...?

תודה!!
עדי
7/10/2009

אני אמורה להתחיל לקחת גלולות בכדי לסדר את המחזור לחתונה הרופא המליץ לי על פמינט רציתי לשאול על הגולוה זו איך להשתמש בה כיוון שבפעם האחרונה שהייתי אצל הרופא הייתי לפני הרבה זמן והייתי לפני נסיעה ולא רציתי לקחת בגלל הבדלי השעות טסתי לחודשיים
האם לקחת את הגלולה פמינט ביום הראשון של המחזור? או לקחת יום אחרי המחזור? ממה שהבנתי לוקחים אחרי המחזור??
אשמח עם מישהו ממוחה יענה לי זה מאוד יעזור לי...
:]
12/10/2009

התחלתי להשתמש בגלולות פמינט
יש לי עייפות וחוסר שינה
האם זה נורמאלי ואם זה יכול להיות מאחת מתופעות הלוואי של הגלולה?
מה לעשות?
הילה
19/10/2009

אני נוטלת כבר 7 שנים מרסילון, ובעקבות השמנה בשנה האחרונה,הרופא המליץ לי לשנות את הגלולות ולעבור למינס.אני קצת חוששת שגם היא תגרום להשמנה או דימומים. מישהי מכירה את הגלולה??
שירה
19/10/2009

יש לי כאבי ראש ודימום ואני לוקחת פמינט להפסיק עם הגלולהה???
שיר
25/10/2009

שלום בחודש שעבר התחלתי לקחת גלולות פמינט סימתי את החבילה הראשונה ולאחר הפסקת השבוע לקחתי את הגלולה של החפיסה הראשונה אבל לקחתי את הגלולה הראשונה יום לפני שהיתי צריכה האם יש סיכוי שאכנס להיריון?
שוב שיר
25/10/2009

תיקון : לאחר הפסקת השבוע לקחתי את הגלולה הראשונה של החבילה השנייה אבל יום אחד לפני שהיתי אמורה להתחילל האם זה מסוכככן ואני יכולה להכנס להיריון?
אנא ענו לי!
דנה
25/10/2009

אהלן, רציתי לשאול שאלה בבבקשה. אני בת 18 וכבר קיימתי יחסים עם חבר שלי. לפני כמה שבועות הלכתי לרופאת נשים וביקשתי גלולות. היא הביאה לי גלולות של פמינט, היא נתנה לי גם לעשות בדיקת דם ובדיקה של בלוטת התריס. והיא אמרה לי לקחת גלולה מהיום הראשון של המחזור. אני צריכה לקבל מחזור בעוד כ-3 ימים ועדיין לא עשיתי שום בדיקה. האם כדאי לי לקחת את הגלולות בכל מקרה? רופאת הנשים אמרה שאני יכולה לקחת את הגלולה לפני הבדיקה אבל עדיף לעבור את הבדיקה קודם לכן. והאם הגלולה "פמינט" היא גלולה טובה? כי חברות שלי משתמשות ב"יסמין". אשמח לקבל תשובה בהקדם, תודה רבה.
רונית
10/11/2009

היי,
אני נוטלת את הגלולות פמינט כבר שלושה חודשים. וביום ראשון האחרון זאת הייתה הגולגה האחרונה שלי וביום זה קיימתי יחסי מין ללא קונדום. כבר יום שלישי ולא קיבלתי מחזור. אני עם חום כבר יומיים ולא יוצרת מהמיטה השאלה אם אני בהריון.. לעשות בדיקת הריון?
רעות
15/11/2009

אני נוטלת את הגלולה פמינט חודש בלבד עשיתי הפסקה של שבוע וקיבלתי את המחזור רציתי לדעת באיזה יום אני חוזרת לקחת את הגלולות שוב ברצף אשמח אם תענו לי בהקדם האפשרי
מישהי
17/11/2009

היי רעות,
לאחר ההפסקה של שבוע ימים עלייך להתחיל את הטבלייה הבאה של הגלולות.. כלומר, סיימת טבליה,עשית הפסקה של שבעה ימים.. ביום השמיני עלייך להמשיך את הגלולות.
פרסום סמוי לגלולה מעפנה
23/11/2009

הגלולה הזו פמינט , עושה ים של תופעות לוואי , ויש פה אנשים משום מה מהחברה שמקדמים את הפמינט שהיא חיקוי זול לגלולת טובות אחרות ...הגלולה הזו מתצ’קנת , ולא ממש יעילה אז בוא נרגיע ומהר ..
שירי
3/12/2009

שלום, אני נוטלת את גלולת דיאנה קרוב לשלושה חודשים והגוף שלי התנפח בצורה מפחדה.
אני לא רוצה להפסיק אם נטילת גלולות אבל מאוד רוצה למצוא גלולה שאני לא אסבול מתופעות עקב לקיחתה.

האם הפמינט מנפחת או משמינה?

חשוב לי לדעת כי אני נורא מתוסכלת מהמצב
חו
5/12/2009

אם שכחתי לקחת גלולה ונזכרתי רק לאחר 24 שעות..
א’ האם אני מוגנת?
ב’ האם אני צריכלה לקחת 2 גלולות או אחת?
ובמקרה שלא לקחתי את שתיהם האם בסוף שאני אמורה לסיים ולספור שבעה ימים אז לקחת על חשבון יום ההפסקה או לא?
רונית מזור
8/12/2009

האם מותר לקחת פמינט 3 חודשים ברצף?
קורל
23/12/2009

שלום אני לוקחת פמינט כבר חודש סיימתי את הקפסולה אני צריכה לדעת אם בזמן השלושה ימים שאני מחכה למחזור מותר לי לשכב בלי בעיה או שזה עלול ללהיות מסוכן (שזה יכול להכניס להריון)
ליטל
10/1/2010

אני משתמשת בפמינט
ועכשיו סיימתי מחזור ואני אמורה להתחיל את הגלולה מיד לאחר המחזור
אבל שכחתי לקחת אותה
אני יוכל לקחת אותה מחר בבוקר ?
ואת השניה בלילה ?
חסוי
12/1/2010

היי,
הבנתי שפמינט מגדילה את החזה
רציתי לדעת האם זה נכון?
רוית
22/1/2010

פמינט ממש לא מגדילה את החזה... אם כבר יסמין, שיש בה מלא הורמונים וזה לא הגדיל לי יפה בכלל. פמינט ממש גלולה עדינה אז לא מצטברים נוזלים בגוף. מעט הורמונים, בקושי מרגישים אותה.
מעין
7/3/2010

שלום היתי שותה את גלולות פמינט במשך שלוש חודש והפסקתי והיום אני ביום ב-4 למחזור ואני רוצה לקחת את הגלולה זה אפשרי נכון ?
כי בעלון רשום אם זה במהלך 5 הימים של הוסת אז להתחיל לשתות את הגלולות ובמשך 7 ימים לאחר נטילת הגלולה להשתמש בעוד אמצעי מניעה ?
אישה צעירה
19/3/2010

היי התחלתי להשתמש בגלולות פמינט חפיסה רשונה אבל לא התחלתי מהיום הראשון של הוסת זה בעיה או שאפשר להמשיך לקחת בלי דאגה?
אישה צעירה
19/3/2010

כמו כן יש לי נשירה בשיער לאחרונה לא מאסיבי אבל יש יש דרך למנוע זאת?
לירון
21/3/2010

הייי לקחתי במשך שנה וחצי גלולות פמינט התחתנתי לפני חודש והפסקתי לקחת גלולות אחרי ההפסקה של הגללולת שכבתי אחרי שבועים האם אני יכולה להיכנס להריון אחרי שבועיים של הפסקה או שאני עדין מוגנת?
מור
26/3/2010

אני משתמשת בפמינט.. אני יודעת שיש אופציה לשנות את ימי המחזור שלי. בדרכ אני במחזור משבת עד שלישי והייתי רוצה שזה לא יהיה בסוף שבוע אלא בתחילה או אמצע שבוע. איך עושים את זה ?
קצת מבולבלת
9/4/2010

היי
אני קצת מבולבלת עם הפמינט והלקיחת ימים..ואני בטוחה שאתן יותר מנוסות ממני.
סיימתי את הכדור האחרון ביום שישי,ואחרי זה הבנתי צריך 7 ימים נקיים..אבל מה שלא הבנתי אם אני אמורה לקחת את החפיסה הבאה ביום שישי או שבת...
יש מצב אתן עוזרות לי?!..אני קצת בורה בזה..או חדשה
דנה
12/4/2010

אני צריכה להתחיל לקחת את גלולת פמינט בחודש הבא בזמן המחזור. האם אני יהיה כבר מוגנת בסיום המחזור?
סיוון
12/4/2010

בנות, אני לוקחת יותר משנה גלולות מליאן ומחר יש לי תור לרופאת נשים אני רוצה להחליף לפמינט אבל זה לא משנה

בקשר לשאלה שבנות רבות שאלו כאן -
את החפיסה השלמה לוקחים 21 ימים ברצף לאחר מכן עושים שבוע הפסקה 7 ימים וביום ה8 לוקחים את הגלולה הראשונה מהחפיסה החדשה

כלומר אם לקחתי את ה21 גלולות וסיימתי את החפיסה ביום שלישי, את הגלולה מהחפיסה הבאה אני צריכה להתחיל ביום רביעי הבא.

מקווה שהבנתן, זה לא מסובך, תזכרו שחייב שבוע הפסקה כולל היום השביעי ולאחר מכן להתחיל שוב.

קראתי כאן רבות על גלולת הפמינט ואני מאוד מקווה שהיא תעזור לי להוריד קצת מהמשקל שצברתי בשל הגלולות (הרבה אמרו לי שהשמנתי בשנה האחרונה) וזאת בעקבות לקיחת הגלולה מיליאן.
הבנתי שמפמינט לא משמינים ואני מאוד רוצה להתחיל איתה, כמו כן חברה שלי התחילה לקחת פמינט והיא לוקחת אותה כבר כ-3 חודשים וגדל לה החזה בצורה בולטת!! לא היה לה כלום לפני!!

עוד לפני שהתחלתי עם פמינט אני ממליצה בחום עליה !!=] תשמור על עצמכן בננות
:)))
נופר
21/4/2010

שלום , במשך שלש שנים לקחתי גלולה פמינט והפסקתי לחצי שעה התחלתי יום חמישי בתחילת המחזור גלולה ראשונה.
אני כבר בגלולה השביעית ויש לי הפרשות חומות , זה תקין להפסיק לקחת את הגלולה?!
בבקשה תעזרו לי ..
קורל
23/4/2010

היי כולם
אני בת 16 ואני רוצה להתחיל לקחת את הגלולות שרשם לי הרופא לפני שבוע.
זה גלולות שקוראים להם פליים ואפילו כבר קניתי 3 חבילות והכל
אבל אני עדיין קצת מפחדת
חברות שלי גם לוקחות את הגלולה הזאת ואומרות לי שכל כאבי מחזור ובחילות וכאבים בציצי הכל עבר.
הפחד שלי הוא שאם אני ירצה עוד 10 שנים ילד אז אולי זה יפגע לי?
מישהו יכול להגיד לי אם זה קשור בכלל?
שרון
23/4/2010

שלום!!

אם אני צריכה להתחיל חפיסה חדשה יום שישי ולא לקחתי יום שישי,שכחתי,אפשרי לקחת 2 גלולות ביום שבת???
גלי
3/5/2010

אני נוטלת גלולות פמינט מזה כשנתיים. האם ניתן להפסיק את הגלולות ומייד להיכנס להריון ללא חשש. או שצריך להמתין תקופה מסויימת לאחר סיום השימוש בגלולות???
לירון
26/5/2010

אני לוקחת מזה כ- חודשיים את הכדור פמינט ולפני פמינט הייתי לוקחת בערך כשלושה- ארבעה חודשים דיאנה.. מאז שהתחלתי לקחת פמינט אני מרגישה שיש לי פחות חשק מיני, ופחות אוהבת את המצבים האינטמיים..

לציין כי זה התחיל לי פחות או יותר בזמן שהתחלתי לקחת פמינט.

האם זה יכול להיות וזה הגיוני?!
נטליה
27/5/2010

שלום בנות,
ראיתי כאן הרבה שאלות וטהיות (שלרובן ניתן למצוא תשובה בעלון המצורף לגלולות) והנה כמה עובדות שאולי יוכלו לעזור לחלקכן:
אז ככה, גלולות "פמינת" מתחילים ליטול (בחודש הראשון לשימוש) ביום הראשון של המחזור. הימים שכתובים ליד כל גלולה נועדו אך ורק כדי לעזור למשתמשת להקפיד לככת את הגלולה בזמן, כך שהיא תוכל לבדוק אם שככה לכחת יום לפני. לאחר סיום החפיסה יש לחקות שבוע לפני תחילת החפיסה הבאה. במהלך השבוע אמור להופיע המחזור, לרוב נטול כאבים וקצר יחסית (אני סבלתי מכאבים ומחזור שנמשך עד שבע ימים, ואחרי "פמינט" אין כאבים והמחזור בן כ-3 ימים בלבד).
יש ליטול את הגלולה כל יום בשעה קבועה (אין חשיבות רפואית לבוק או ערב, פשוט בערב יותר נוח - לא במהלך עבודה/לימודים).במקרה ושככת לטול גלולה, אפשר ליטול אותה מאוחר יותר - עד 12 שעות מהשעה שבא היית אמורה לכחת אותה (כלומר 36 שעות לאחר נטילת הגלולה הקודמת) ועדיין תהיי מוגנת. במקרה ופספסת גם את זה, צריך לדלג על הגלולה שפספסת ולהמשיך ליטול את שארית החפיסה, אך עד שתתחילי בנטילת החפיסה הבאה לא תיהיי מוגנת ועליך להשתמש בעמצאי מניע נוסף.
בחודשים הראשונים לשימוש בגלולה יכול להופיע דימום בין ווסטי או הפרשות חומות - במקרה וזה ממשיך בחודש השלישי לשימוש, יש להפסיק את נטילת הגלולה ולפנות לגניקולוג. תופעה זו יכולה להופיע גם בהמשך השימוש - סימן שעקב שינויים הורמונליים בגוף הגלולה קבר לא מתאימה ויש לפנות לרופא כדי להחליפה.
בחישוב פשוט ניתן לראות איך הגלולות יזיזו את המחזור - יש 22 גלולות, מתחילים לקחת ביום הראשון של המחזור - ההפרש בין המחזור שבו התחלת לכחת את הגלולות למחזור הבא יהיה בין קרוב ל-22 יום במקום 30, כלומר המחזור יתקדם בכשבועה.
בהצלחה =]
נטליה
27/5/2010

אין לקחת שתי גלולות בפעם אחת בשום פנים!!
אורח38494
27/5/2010

"פמינט" מגן מפני ההריון מנטילת הגלולה הראשונה במשך כל תקופת השימוש, כולל ההפסקה בין החפיסות.
ליאור
28/5/2010

עד עכשיו השתמשתי בפמינט ואני רוצה לעבור למינס, שזו גלולה שלא עושים בה שבוע הפסקה, אז מתי אני מתחילה לקחת אותה? אני צריכה לחכות את השבוע הפסקה אחרי שאני מסיימת את הפמינט או ישר אחרי הגלולה האחרונה של הפמינט?
סבטה
14/6/2010

השתמשתי בפמינט והפקסתי לכמה שבועות.כי היו לי דימומים ממש חזקים במשך שבועיים וחצי..ממה זה יכול להיות ? ולמה?
אני רוצה לדעת אם אפשר לקחת את הגלולה הראשונה לא בתקופת המחזור?...
ענת
19/6/2010

אני רוצה להתחיל עם גלולות. פספסתי את היום הראשון. האם האפשר להתחיל לקחת ביום השני לקבלת המחזור ? או שחייבים לקחת ביום הראשון לקבלת המחזור?
דורין
22/6/2010

אם אני סיימתי חפיסה. ואני רוצה להמשיך לחפיסה השניה בלי הפסקה, אני אקבל מחזור בכל מקרה?
יוליה
23/6/2010

היי :)
דורין, את יכולה לקחת עוד חפיסה ולא יופיע לך מחזור!

יש לי שאלה שמאוד מדאיגה אותי:
התחלתי חפיסה ביום חמישי. בשישי קיימתי יחסי מין וביום שני (בערב) שכחתי לקחת גלולה ונזכרתי בזה כבר ביום למחרת (בזמן שהייתי צריכה לקחת את הגלולה של יום שלישי).
הזמן שעבר מזמן קיום יחסי המין עד לפספוס הגלולה הוא כמעט שלושה ימים.. יש סיכוי שנכנסתי להריון??
דנה
10/7/2010

רציתי לדעת משהו על הגלולה, אשמח אם מישהי תוכל לעזור לי.
אני לוקחת גלולות "פמינט". בעקרון הייתי לוקחת לפני שנה בערך, עשיתי הפסקה של חודשיים בערך משום שהחבר התגייס ולא ראיתי טעם, ולאחר מכן החלטתי לחזור אליהן, בהתייעצות עם הרופא כמובן, כי הרגשתי נורא בנוח לדעת שאני מוגנת והכל , חח כמו שכולנו אוהבות את ההרגשה הזאת.

רציתי לשאול, הרי את הגלולה לוקחים 21 יום רצוף, שבהם אנו מוגנות . אבל יש בין חפיסה לחפיסה 7 ימי הפסקה.
אז השאלה שלי, האם אני מוגנת גם בימים אלו ויכולה לקיים יחסים ללא קונדום ? ובכללי, עד כמה אתן סומכות על הגלולה הזאת?
זה נורא חשוב לי , ואשמח אם תוכלו לעזור לי..
תודה רבה
אנונימית
26/7/2010

שלום. לפני שנה וחצי התחלתי ליטול גלולות מליאן שגרמו לי לדימומים במשך חודש. הלכתי לרופאה והיא החליפה לי לגלולות יסמין ומאז זה הסתדר.
בחצי שנה האחרונה הפסקתי לקחת גלולות ושבוע שעבר חזרתי, והפעם היא נתנה לי גלולות פמינט.
הבעיה היא, שנגמר המחזור ועדיין יש לי דימומים...האם ייתכן שהגוף שלי פשוט מגיב ככה לגלולות בהתחלה או שעליי להחליף כבר עכשיו חזרה ליסמין?
טלי
24/8/2010

בנות! אל תקחו גלולות!!!
לי נוצר DVT ברגל מהגלולות - חסימה של וריד-טרומב. רגל שלי התנפחה באזור של קרסול, שרירים של הרגל היו תפוסים במשך שבועיים ולא יכולתי ליישר את הרגל. טרומב הזה מאוד מסוכן,הוא יכול להתנתק מהמקום ולהגיע לאיברים פנימיים, בנוסף אם זה מגיע ללב או לריאות, זה יכול לגרום למוות (זה מה שקה לבחורה אחת מחיפה לפני כשנה).
ברגע שהגעתי לבית חולים למיון, כל האחיות ורופאים ישר שאלו אם אני לוקחת גלולות ומעשנת,וכולם אמרו להפסיק עם גלולות מיד. מסתבר ששילוב של שניים גורם לDVT -וכל צוות הרפאי יודע את זה!!!!.אני לא מעשנת ובכל זאת זה קרה לי.
אז המקרה הזה מאוד מאוד נפוץ, רק אני לא מבינה למה רופאי נשים ממשיכים לתת גלולות ולהמליץ עליהם וגם לא שולחים לבדיקת דם לפני שהם נותנים מרשם לגלולות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ההודעה לטלי..
5/10/2010

כי אולי התדירות שזה קורה לנשים 1 למליארד...
ואני בטוחה שזה לא קרה לך ביום הראשון...
נטע
20/11/2010

אם לקחתי גלולה ראשונה ביום החמישי של המחזור אני צריכה להשתמש בהגנה נוספת?
ענת
20/1/2011

התחלתי לקחת גלולות והחבר גמר בפנים ,שמעתי שהגלולות לא אפקטיביות בחודש הראשון שנוטלים אותם האם זה נכון? אפשר להיכנס להיריון למרות הנטילת הגלולה ?
123456
1/2/2011

שלום,
היום אני אמורה לסיים את החפיסה מה שאומר שאני אומרה לקבל ביום חמישי או שישי מה שאני לא רוצה שיקרה.
איך אני מושכת את הגלולות? עד מתי? ומתי אני מתחילה אחרי זה?
ורד
18/2/2011

היי,
אני וחבר שלי מעוניינים להתחיל לקיים יחסי מין לא מוגנים. קיבלתי מחזור ביום חמישי בבוקר. הייתי אצל הרופאת נשים ביום שני בבוקר (5 ימים אחרי שקיבלתי מחזור) היא נתנה לי מרשם לגלולות "פמינט", ולקחתי פעם ראשונה גלולה בחיי ביום שני בערב, כאשר אני כבר סיימתי את המחזור.
רציתי לדעת האם זה בסדר? (הרופאת נשים אמרה שאני יכולה להתחיל לקחת אפילו שקיבלתי בשני, אבל נראה לי שהיא לא הבינה שהאשלה הייתה מתוך כוונה לקיום יחסי מין לא מוגנים)
האם אני מוגנת, ואם כן אז ממתי?
לאחר שקראתי כאן שמותר לקחת רק מהיום הראשון של המחזור ואם לא יש סכנה שאני אכנס להיריון, האם יש טעם שאמשיך לקחת את הגלולות, או שאפסיק ואמתין למחזור הבא?
יש לציין שאני כבר לוקחת מיום שני גלולות (כלומר כבר 5 גלולות שתיתי).
מבקשת את עזרתכם.. תודה!!
פרח
20/2/2011

השתמשתי במדבקות "אוורה" והם עשו לי דימומים במשך שלושה שבועות ובשבוע השלישי שהייתי עדין עם מדבקה נראה לי שקיבלתי מחזור לא יכלתי להבחין כי במשך שלושה שבועות דיממתי בשבוע שהייתי ללא מדבקה לא קיבלתי מחזור, עכשיו אני אמורה לחזור למדבקה ואני בעצם ממשיכה עם גלולות פמינט בשבוע הזה התחלתי להתנקות מהדימום

השאלה: האם שאני יצחיל את הגלולות יתחילו לי הדימומים מהתחלה? אם מישהי הייתה בסיטואציה כזאת או דומה אני ישמח לשמוע ממנה זה נורא חשוב לי...תודה מראש!!!
פרח
21/2/2011

לורד!!!

מה שידוע לי מהרופאה שלי או ממה שאני ביררתי ועשיתי על זה בית ספר איך שאומרים את ההית אמורה להתחיל מהיום הראשון של המחזור והבנתי גם מאיזה רופא שאמר שהגלולות משפיעות מהיום הראשון ללקיחתן
במקרה שלך הייתי ממליצה לך ליצור קשר עם הרופאה ולהגיד לה בבירור למה את מתכוונת ואז היא תהיה יותר חכמה כדי להדריך אותך
אני בכל אופןגם רציתח להתחיל באמצע מחזור ואמרו לי לחכות למחזור הבא וקחת ביום הראשון. בהצלחה.
אלי
9/3/2011

שלום,
רציתי לדעת האם יש לפמינט השפעה על צמיחת השדיים (החזה),
כלומר בזמן נטילת הפמינט יש התפתחות לגדילת החזה???
ליאן
3/5/2011

דחוף מאוד אני ממש מפחדת!
התחלתי לקחת גלולות היום, ואני חייבת לדעת אם אסור לעשן ולקחת את הגלולה בוא זמנית האם זה ממש מסוכן?????????? ומה יכול לקרות ??
לודה
4/5/2011

אני חייבת לדדעת גחוווף אם אני יכולה להתחיל לקחת גלולות גם ביום הרביעי של המחזור?
ציפפפ
18/5/2011

דחוףףףף צריכה לדעת אחרי כמה זמן של נטילת הגלולה פמינט אני יכלה לקיים יחסי מין לא מוגנים ככה שזה יהיה בטוח? אשמח אם מישהו יענה לשאלתיי בהקדם :)
נופר
22/5/2011

אני חייבת לדעת!!
פעם לקחתי גלולות פמינט, והפסקתי לשנה..
אם אני רוצה להתחיל שוב אני צריכה עכשיו ללכת לרופא לקבל מרשם חדש או שאני יכולה ללכת לבית המרקחת ולהראות להם את המרשם הישן?
לוסי
17/6/2011

התחלתי לקחת גלולות פמינט.. יש לי איזו תחושה שזה גרם לי לעצבנות ורגישות יתר.. יש מצב?!
קארין
19/7/2011

רציתי לדעת האם מותר לעשן בזמן נטילת גלולת "פמינט"?
חיילת
16/8/2011

שלום,

אני מסיימת את המחזור בעוד כיומיים והיום הייתי אצל רופא נשים שנתן לי גלולות פמינט לבקשתי כי לחברות שלי יש אותן<לא אמרתי לרופא שאני במחזור.. שזה טעות מבחינתי > רציתי לדעת אם אני יכולה להתחיל לקחת גלולות כבר מסוף המחזור (זו פעם ראשונה שאני לוקחת) או לחכות לחודש הבא? האם אסור לקחת גלולות בפעם הראשונה באמצע/סוף המחזור כי אני לא אהיה מוגנת או כי זה גורם לבעיות אחרות? האם כדאי לי לחכות למחזור הבא? או להתחיל לקחת ולראות איך זה מתחיל להשפיע על הגוף ובלי קשר לשכב עם חבר שלי עם קונדום (קצת מבאס אבל בכל זאת) מה לעשות?!?!?!
שירי
30/8/2011

אני לוקחת גלולות פנינו ומאוד מרוצה עכשיו שיש מחסור בפמינט מה אני עושה?????
ריקי
6/9/2011

האם הפמינט מעלים אקנה? ואם כן תוך כמה זמן? אשמח לתשובה מהירה...יש לי ארוע בקרוב...תודה מראש.
אילנה
8/9/2011

לשירי,
אני גם לוקחת פמינט ולא הצלחתי לקנות בגלל שיש מחסור ובשום מצב אני לא מחליפה כי אני מפחדת מתופעות לוואי עם גלולות אחרות אז פשוט התקשרתי לחברה (דקסל) וסיפרתי להם על הבעיה שלי והם אמרו שהמחסור זה זמני וכנראה תוך שבועיים זה יפתר והם גם לקחו פרטים ודאגו לי לפתרון לחודש הקרוב. תתקשרי אליהם, הנה המספר: 04-6364030 שלוחה 230 או 231 תבקשי את דורית או קטיה או זמה.

לריקי,
מנסיון פמינט בהחלט מעלימות פצעים על הפנים, אבל זה לוקח בערך 3 חודשים...
לאה בר
30/9/2011

שלום אני שותה גלולות פמינט ,האים צריך לשתות את הגלולה ביום הראשון של המחזור ,
יש לי עוד שאלה בבקשה האים שאני שוחכת לשתות את הגלולה לאחר שמסתיים המחזור כאילו בתוך הימים של הנקיים אפשר להיכנס להריון,תודה לאה בר
לאה
30/9/2011

שלום אני שותה גלולות פמינט ,האים צריך לשתות את הגלולה ביום הראשון של המחזור ,
יש לי עוד שאלה בבקשה האים שאני שוחכת לשתות את הגלולה לאחר שמסתיים המחזור כאילו בתוך הימים של הנקיים אפשר להיכנס להריון,תודה לאה
מיטל
28/12/2011

אפשר לקחת גלולה ביום השני של המחזור ?? פשוט לא הספקנו להתאים לי גלולות ..
שירן
30/12/2011

ללאה (קצת באיחור..)- כן, את הגלולה צריך לקחת ביום הראשון של המחזור.
במידה ואת שוכחת לקחת גלולה יותר מ12 שעות, את לא מוגנת.. את צריכה להמשיך לקחת את הגלולות כרגיל, אבל להשתמש גם בקונדום לפחות שבועיים.
אגב, אם את נוטלת פמינט אז כדאי לך פשוט להרדם לשירות המזכירונט שלהם (תחפשי בגוגל) ואז ישלחו לך הודעות SMS חינם לפלאפון בדיוק בשעה שתצטרכי לקחת את הגלולה וזה ממש עוזר לא לשכוח.
למיטל - אפשר לקחת ביום השני, אבל בעיקרון את מוגנת רק מהיום הראשון.. אז תשתמשו גם בקונדום שבועיים ליתר בטחון..
שירי
5/1/2012

אני ממש לחוצה וחייבת עזרה.
התחלתי לקחת בתחילת החודש פמינט,
קיימתי יחסי מין גם באמצע וגם יום לפני היום האחרון בו לקחתי גלולה (הגלולה ה21).
וכרגע מאחר לי בשלושה ימים.
המחזור שלי תמיד סדיר ולא מאחר אף פעם.
רציתי לשאול אם יכול להיות שנכנסתי להריון ופמינט פחות אפקטיבית מגלולות אחרות?
היתה תקופה שלקחתי יסמין והייתי מקיאה בלי סוף,מצבי דיכאון חמורים,בחילות בלי סוף.
פמינט גרם לי לירידה משמעותית בחשק המיני,למצבי רוח בקטנה.
אני ממש מודאגת,לא יודעת מה לעשות עם עצמי.
מיטל
16/1/2012

התחלתי לקחת גלולות פמינט לפני שבו (בפם הראשונה), והבחילות רק הולכות ומחמירות.. עכשיו היתה לי בחילה נוראית. זה נורמלי או שאני לא אקח את הגלולות יותר!
דנה
18/1/2012

שאלה חשובה!!!:
האם כאשר אני מחברת 2 חבילות של גלולות אני חייבת לסיים את כל החבילה השנייה או יכולה לקחת ממנה כמה כדורים שאני רוצה?ואז כשאני עושה הפסקה להמשיך כרגיל או שצריך לעשות משהו עם החבילה הבאה?

אשמח לתשובה במהרה!!! תודה
דנה
20/1/2012

אני לוקחת גלולות מרסילון-דילגתי על שתיים בגלל בלבול בזמנים-האם להמשיך עכשיו עד לסיום חבילה?
26
8/2/2012

אני לוקחת גלולות פמינט למעלה מחמש שנים ולאחרונה החלו לצמוח לי מעט שערות על הפנים. ייתכן שזה כתוצאה מהגלולות?
מרי
12/2/2012

תשובה למספר 26. אני יודעת שגלולות עוזרות בהפחתת שיער יתר ולא גורמות לו. תסתכלי אפילו בקישור שצירפתי לך יש שם הסבר על זה. קישור
ז’קלין
15/2/2012

אני וחבר שלי שוכבים פעם בחודש בקושי יש צורך לקחת גלולות או יש אמצעי אחר עד עכשיו אני לוקחת גלולות כדי להיות מוגנת
ז’קלין
18/2/2012

אני וחבר שלי שלוש שנים ביחד ועושים יחסי מין פעם בחודש בקושי אני כל הזמן לוקחת גלולות פמיניט כדי להיות מוגנת עם אני לא יקח יקרה לי משהו אני חייבת תשובה בהקדם האפשרי.
דנה קמה
19/2/2012

גם אני לקחתי מליאן והשמנתי כ -18 ק"ג בחודש האם יש קשר לזה שאני אוכלת 2 לאפות של פרגיות כל יום
דניאל
19/5/2012

אני לוקחת במשך כשנה פמינט.. הייתי אמורה לחזור לקחת את הגלולה לאחר ההפסקה של שבעה ימים ביום ראשון ולא יצא לי לקחת לכן לקחתי רק ביום שני בבוקר ולאחר מכן בשלישי האם אני מוגנת? ומה זה אומר לגבי המשך החבילות הבאות הרי ישאר לי כדור מיותר בסיום התקופה
לילך100
30/5/2012

האם יתכן שגלולות פמינט מקצרות את ימי הדימום של הווסת?. וגם מקצרות את הכמות של הווסת?
שירן
18/6/2012

היי בנות, התחלתי לקחת גלולות של פליים בשבוע שעבר ביום הראשון ש המחזור שלי...המחזור שלי היה ממש קצר בערך יום.וחצי האם זה תופעת לוואי? והאם עכשיו שסיימתי מחזור אני יכולה לקיים יחסי מין לא מוגנים וזה בטוח?? והאם מישהי שמעה על גלולת פליים ואיך היא?
תודה
חסוי
8/7/2012

אני לוקחת פמינט ,לפני שלקחתי את הגלולה הייתי צריכה ללכת לשירותים לצואה ולא הלכתי אחרי שלקחתי את הגלולה אכלתי וחצי שעה שעה אחרי היה יותר לחץ ללכת לשירותים השאלה שלי היא האם הגלולה כבר נספגה בדם אני מוגנת או שזה נחשב כאילו פספסתי יום ותוך כמה זמן הגלולה נספגת אודה לכן מאוד אם תענו לי כמה שיותר מהר כי אני בלחץ, תודה מראש .
צליל
13/8/2012

שלום בנות, אני לוקחת גלולות פמינט כבר כ8 חודשים, ורציתי לדעת אם מישהי יודעת כמה פעמים אפשר להמשיך לחפיסה הבאה מבלי הפסקה שבוע בשביל שלא יהיה לי מחזור? חשוב לציין שעשיתי את זה כבר פעמיים, אז כמה אפשר בכללי? והאם זה פוגע בי באיזושהי דרך? יש לי נסיעה חשובה עוד מעט והמחזור נופל בדיוק עליה אז אני רוצה לדעת אם אפשר לעשות זאת שוב. אשמח לתשובה.
עדי :)
14/8/2012

היי צליל, ממה שאני יודעת אפשר לחבר 3 חפיסות ביחד (אני חיברתי פעם באישור הרופא) אבל הכי בטוח זה להתיעץ עם הרופא שלך
ליאן 22
11/9/2012

מישהי יודעת איזה גלולות הכי מגדילות את החזה? שמעתי שיסמין אבל אני לא יודעת אם זה נכון..
אלין
14/10/2012

היי שמעתי שהגלולות מגדילות את החזה מכמה וכמה בנות וחברות אבל איזה גלולות גורמות הכי הרבה לחזה לצמוח מליאן דיאנה או יסמין וכמה זמן לוקח עד שרואים את השינוי?
אנונימית
3/1/2013

צריך להתחיל עם הגלולות בפעם הראשונה ביום של תחילת המחזור?
MMM
29/1/2013

רציתי לשאול איזו גלולה הכי טובה לאקנה?
אנונימי
2/2/2013

הי, התחלתי לקחת את הגלולה הראשונה ביום החמישי של המחזור, לאחר כמה זמן יהיה אפשר לקיים יחסים ללא אמצעי מניעה ?
ליטל
16/2/2013

היי..התחלתי לשתות מליאן וזה עשה לי תופעות לוואי נוראיות שתיתי ביום הראשון של המחזור ומאז אני מדממת הייתי אצל רופא נשים הוא ביקש לסיים את החפיסה והחליף לי לפמינט אני בשבוע הפסקה קיבלתי מחזור ואני כמעט בסוף השאלה שלי אם אני מתחילה חפיסה של פמינט כשאני נקייה ממחזור מה הסיכויים לדמם שוב ??
אביטל
28/3/2013

לקחתי גלולות בעבר והפסקתי רק בגלל סיבה אחת - השמנה מהם וזה לא מיתוס כלל!! הגלולות היו בלארה ומי נס
אני רוצה לדעת אם הפימנט היא הגלולה שבאמת מומלצת מבחינת התופעות לוואי שלא יהיה השמנה מהם כי כבר התייאש צי מכח ההמצאות . ....שמעתי על פימנט אשמח לקבל דעות על כך בעניין ההשמנה....
שירן
23/4/2013

היי, אני התחלתי לקחת "פמינט" לפני חודשיים (זו החפיסה השניה שלי ואני מסיימת אותה עוד יומיים).
קודם כל התנפחתי ממש!!! דבר שני, קבלתי מחזור או מה שזה לא יהיה בעוד בזמן שנותרו לי 3 גלולות לבלוע. האם זה משהו חרגי? מה זה אומר?
עילום שם
5/10/2013

אני בת 17 והתחלתי לקחת גלולות פמינט לפי הסדר ועם ההפסקה , המחזור מאחר לי בשבועיים , והחזה שלי גודל באופן משמעותי ! רציתי לשאול אם זה אומר שאני בהריון ? או שאיחור המחזור וגדילת החזה זה תופעת לוואי של הגלולה ?
מורן
6/10/2013

לבחורה בעילום שם. גם אני לוקחת גלולות (פלורט) ואני יודעת שאם לקחת כמו צריך אז לא הגיוני שתהיי בהריון.נסי לחשוב אם במקרה פספסת גלולה? לגבי גדילת חזה זה נראה לי מותס בלבד..
אודם
8/10/2013

שלום,
קראתי הרבה מהתגובות פה של הנשים המשתמשות בפמינט או כל גלולה אחרת שאומרות שהגלולה הגדילה להן את החזה,
אני נורא אשמח אם מישהי שזה קרה לה תוכל לרשום מאיזה שבוע או חודש מאז שהיא התחילה עם הגלולות היא שמה לב לשינוי..
אני על גלולות כבר חודשיים מסיבה זו וגם למניעה ולא היה שום שינוי אז רציתי לדעת אם יש עוד אפשרות

תודה:)
נועה
5/2/2014

לקחתי את הגלולה הראשונה (פמינט) אתמול ביום החמישי לדימום וקיימתי יחסי מין ללא אמצעי מניעה נוסף (המחזור כבר נגמר) זה מסוכן????
אנונימית 25
31/3/2014

טוב אז ככה ..
אני כבר כמה שנים לוקחת גלולות כדי להיות רגועה נפשית ופיזית .
התחלתי בהתחלה עם יסמין אז פתאום לאחר כמה שנים החלו לי דימומים ממש קשים ועילפונות והיה חשש שזה כבר פוגע לי בבריאות ולכן ע"י רופא נשים הוחלט שאפסיק ואעבור למינס , עם מינס לא היו לי בעיות והגוף בתחילה קיבל את ממש טוב , וללא אף תופעות לוואי , אך גם פה פתאום אני מדממת בלי קשר , למרות שסיימתי מחזור ביום שישי והתחלתי חפיסה חדשה (כדור רביעי) אני עם דימומים לא קשורים כלל וכלל . יש לציין שהרופא נתן לי לפני המינס פמינט אך הרגשתי מבולבלת בגלל הכדורים ולא היה לי כזה נוח כי לא ידעתי באיזה יום בדיוק אני מקבלת מחזור , ולכן על דעת עצמי חזרתי למינס , ואני מתחילה לחשוב שעשיתי טעות
מה ניתן לעשות כדי להפסיק את הדימומים האלה
אני רק סיימתי מחזור , ולראות שוב דימומים מאוד מפריע לי ואני כבר מיואשת מזה
חייבת עזרה ועצה
:)
23/5/2014

הי, אני לוקחת גלולות פמינט חודשיים כבר.. עשיתי הפסקה של מחזור פעם אחת ועכשיו אני עוד רגע מסיימת את החפיסה השנייה ורוצה לקחת חפיסה שלישית בלי הפסקה . האם אני יכולה ?
- עוד משהו, מישהי פה כתבה שגלולות אלה לא הגדילו לה את החזה, לי באופן אישי ממש גדל החזה כבר מהשבוע השלישי של נטילת הגלולות.
ליאל
27/5/2014

אני בת 16 ושמעתי שהגלילות מגדילות את החזה,האם אני יכולה להשתמש בגלולות למניעת הריון רק להגדלת החזה ולא למניעת הריון?ואיזה גלולות מגדילות את החזה באופן משמעותי...עזרה בבקשה&#10084;&#65039;
מריאנלה
15/7/2014

תגידו לי אתן משחקות אותה שאתן דפוקות ? או שבאמת אתן כאלה תקשיבו על כל אחת ואחת זה משפיע אחרת איפשר בלי לנסות לדעת מה יהיה לך אצלי למשל הפמינט הזה התחיל לעשות לי תאבון והשמנתי ב10 קילו ויש לי חברה שזה לא גרם לה לשום דבר למה ? כי על אחת זה משפיע אחרת אז תביייינו את זה כבר !!!! או שפשוט תלכו לגניקולוגית אם אתן עדיין לא מבינות והיא תסביר לכן !!
חשוב
8/9/2014

אני עוד מעט בת 15 והתחלתי ליטול פמינט ביום השני של המחזור כבר עבר שבוע ועדיין יש לי דימום חום. אם אני מעשנת לפעמים ולעיתים רחוקות סיגריה שלמה...זה בעיה עם הגלולוה?
בנוסף, האם אני יכולה לקיים יחסי מין החודש או רק בחודש הבא?
לין
15/10/2014

דחוף דחוף בבקשה עזרה
אני לוקחתמינט כבר 3 שנים ועכשיו ניתקעתי בלי גלולות בכלל ערב חג אני נוסעת היום לאילת ואין לי מאיפה לקחת מרשם התקשרתי לכל מרפאה אפשרית בערך בחיים זה לא קרה לי! יש לי חברה שלוקחת פליים שזה מאותה חברה של פמינט האם אני יכולה לקחת ממנה חבילה???
ליטל
30/10/2014

שלום, אני בת 20 אפשר לקחת את הגלולות פמינט בפעם הראשונה יומיים אחרי שנגמר לי המחזור?
ולפני זה לא נטלתי גלולות בחיים
הוסף הודעה לדיון זה |הוסף דיון חדש

נשירת שיער | צור קשר | על האתר | הצהרת פרטיות | פרסום באתר | הצהרת חוקיות

כל הזכויות שמורות ל - blorit.co.il ©