חפש באתר

פורומים ומומחים

אלפי הודעות בפורומים

סקר השבוע

נשירת שיער – האם רופא יכול לעזור?

הצטרפות כחבר

לקבלת מידע ועדכונים

ספר לחבר

שלח כתובת אתר זה לחבר הסובל מנשירה

דיון בנושא השתלת שיער

מחבר

הודעה

אורן
23/11/2003

האם מישהו שמע על דר’ וואלר מבית חולים תל השומר? מעוניין לדעת אם מישהו שמע עליו.
בני
25/11/2003

אורן,מה אנחנו אמורים לשמוע עלי?
אורן
25/11/2003

דר’ וואלר משתיל שיער בבית חולים בילינסון.רציתי לדעת אם מישהו מכיר מישהו שעשה אצלו השתלה.
רועי
31/12/2003

אני גם רוצה לשמוע על ד"ר וולר ,אם מישהו שמע עליו ,כי הוא ממש זול ,אבל ממש מפחיד הקטע...
המיואש
1/1/2004

תראה לא שמעתי עליו אבל מה שזול לא בהכרח הכי טוב ואם הוא זול זה אומר משהו על העבודה שלו הרי שהטובים ביותר לא עובדים בהתנדבות חוץ מזה רציתי לדעת אם מישהו שמע על אמריקן לייזר האם מישהו השתיל שם הם טובים??????
לקרוא
4/1/2004

אל תעשו השתלה!!!!! פשוט אל תעשו, לא משנה מה. התוצאה מאוד מאכזבת ( שיער דליל פחד, עם נקודות נקודות של קצוות שיערת וקו שיער מלאכותי ובולט לעין, והכי חשוב זה הורס לגמרי את כל השורשים/פתחים בראש, כך שגם אם יהיה פיתרון בעתיד להתקרחות, כל מי שעבר השתלה לא יוכל להשתמש בזה כי ההשתלה דפקה לו את הכל ) וכל רופא שאומר שאין סיבה שההשתלה לא תצא יפה אם מומחה עושה זאת פשוט משקר.
רועי
4/1/2004

אהלן שוב...
אחי ,ממש באסה לשמוע אותך...נראה שיצא לך דפוק...כמה זמן עבר?
יכול להיות שאתה צריך לחכות עוד קצת זמן...אז תתעודד. אני מכיר חבר’ה שעשו השתלה והם נראים פצצה!!!
חוץ מזה ,שאין ספק דוקטור גינזבורג הוא הכי תותח בעולם...אבל הוא יקר לאללה...
וכמו שתמיד אומרים ,מה שזול יקר ומה שיקר...
אני עומד לפני השתלה והייתי מת לעשות אצלו ,אבל אין לי כסף כי אני סטודנט...
אז חשבתי על ד"ר וולר ,ששמעתי שדווקא הוא בסדר גמור...
אז אם משהו שמע עליו ,או התנסה...תכתוב ,מה יש לך להפסיד...:)
שחר
5/1/2004

לבחורצ’יק המאוכזב!
אצל מי עשית את ההשתלה? מי זה ? שנדע לא להתקרב אליו.
שחר
5/1/2004

לרועי!
אחי!..איך אתה יודע שדר’ גינזבורג מומחה בתחום? ראית אנשים שעשו אצלו השתלה? איך הם נראים? ההשתלה ניראית טבעית? השיער נראה מלא???
ואגב..גם אני שמעתי על דר’ וואלר..מה שמעת עליו? ראית אנשים שעשו אצלו השתלה?...ספר אחי... אני גם על קוצים...מת לעשות השתלה.
רועי
5/1/2004

אהלן אנשים...
ואללה ,לפני שאני עונה לך אחי ,חייב לשפוך תלב...
אם היית אומר לי לפני שנה ,שנתיים שאני אכתוב בכזה אתר ,ואתפלסף על החרא הזה...
אז ככה ,ראיתי ודיברתי עם הרבה אנשים שעשו השתלה ,רובם גדולים ממני...אני כולה בן 25 ,אבל בחודשים האחרונים המצב על הפנים ,למרות שאני שופך את הכסף על הפרופסיה המחורבנת שמורידה את החשק לזיין...:)
המשך יבוא...
רועי
5/1/2004

דיברתי גם עם הספר שלי ,שאגב ספר זה הבן אדם שהכי טוב לדבר איתו כי הוא רואה באמת מה קורא על הראש שלך.
הקדמה: הבן אדם לא מכיר בשיט את הרופאים ואת מכוני ההשתלה...הוא סיפר לי שיש לו ארבעה לקוחות שעשו השתלה. אחד מזעזע ,שהרבה רופאים לא הסכימו לעשות לא השתלה ,אחד בסדר ,ושניים נראים פצצה.
החבר’ה שיצא להם מעולה עשו אצל ד"ר גינזבורג כמובן...
רועי
5/1/2004

מה שכן הוא סיפר לי ,שהבעיה בהשתלה ,זה התפר בין ההתקרחות שממשיכה לבין ההשתלה ,ופה האומנות של הרופא.
חבר שלי שעשה השתלה באריאל ,נראה בסדר גמור ,לא פצצה ,אבל גם לא חרא.
עוד דבר שחשוב ,זה איך עושים לך את החתך מאחורה ,זה יכול להיות רע ,אם לא עושים את זה בעדינות ,כי שמה ,כבר לא יצמח שיער בחזרה.
ואללה ,אחרי שקישקשתי לכם בשכל ,תכתבו מי מכיר את ד"ר וולר. אני בחודשים הקרובים מתכוון לעשות השתלה ,ואין לי כסף (אלא אם כן ,אני עד אז ,אזכה בלוטו...) לעשות אצל ד"ר גינזבורג התותת..
יאללה ביי
יובל
10/1/2004

רועי וכל השאר,
ד"ר לאון וולר? (בחור עם מבטא אמריקאי כבד??) אני עשיתי אצלו השתלה לפני כחמש שנים. יצא בסדר גמור.
מאז עשיתי עוד שתי השתלות ב"אריאל" שכשלו לחלוטין!! אני חם על המקום הזה בטירוף ואני כותב באתר (בפרק "השתלות שיער") על השתלשלות העיניינים ב"אריאל". ה"חויה" הכפולה ב"אריאל" מקצרת לי את החיים וגורמת לי עגמת נפש ודיכאון כל פעם שאני מסתכל במראה.
רועי
11/1/2004

אהלן יובל. ואללה מבאס לקרוא מה שאתה כותב... מה זה אומר יצא חרא? ,לא נראה אמיתי?
אני מדבר על ד"ר וולר מבית החולים בלינסון.. בחור דתי חמוד אמריקאי...
אריק
12/1/2004

ליובל!!
גם אני שמעתי על ליאון וואלר ומתכנן להתייעץ איתו בקשר להשתלה...רק לא הבנתי דבר אחד ...אם ההשתלה אצלו יצאה בסדר למה חזרת להשתלה נוספת?...ואגב?...כמה זה עולה?...האם השיער נראה טבעי?..נראה מלא?...ספר בבקשה...אני "צמא" למידע בנושא...אני "חם" על השתלת שיער.
אריק
12/1/2004

ואגב....למה לא חזרת לדר’ וואלר להשתלה נוספת????????.....ממש לא מובן.
יובל
13/1/2004

אריק אהלן,
שאלתך מראה על "בורות" קלה. ההשתלה אצל ד"ר וולר הצליחה אבל לא ניתן למלא את כל הראש בפעם אחת. מה גם שהשיער המושתל לא נושר, אך השיער הטבעי, לידו- כן. השתלה אחת לא מספיקה בד"כ.
ואת ההשתלות האחרות עשיתי באריאל (איזו טעות) כי ד"ר וולר היה בחו"ל.
אריק
13/1/2004

ליובל!!!
אחי! קודם כל תודה על התשובה.
ברור שאני בור בתחום הזה...ולכן אני מתייעץ עם אנשים שעברו את זה ...הרי אין חכם כבעל ניסיון.
קודם כל לגבי אריאל. הרי ידוע לכל שאסור להתקרב לשם תראה מה מספרים עליהם פה וגם היתה כתבה גדולה עליהם בעיתון תל אביב לפני כחצי שניה ...זו סנדלריה לא מרפאה. ככה שגם אם יציעו לי שם השתלה בחינם אני לא מתקרב לשם.
לגבי ההשתלה..האם השיער נראה טבעי? אתה מקבל הערות מאנשים? לא קולטים שעברת השתלה? והכי חשוב ...כמה דר וואלר לוקח?
אני
13/1/2004

לכל מי שמחליט לבצע השתלה,שווה לטוס לארה"ב ולבצע שם את ההשתלה כי שם יש את המומחים לתחום ואת הציוד הכי מתקדם.החסרון הוא שיתכן שצריך מספר השתלות אבל זה עדין שווה במיוחד למי שיש כסף.מה לעשות בארצנו הקטנטונת אין מבחר גדול של משתילים ואין תחרות גדולה וזה מתבטא גם ברמת ההשתלות.
אריק
13/1/2004

אחי!
אני חושב שאתה צודק. יש לי חבר שגר בארה"ב בלאס וגאס והוא סיפר לי שבאמת שם ההשתלות הרבה יותר מוצלחות אבל זה סיפור לא פשוט מעבר לכסף כי נניח שיש לך את הכסף...אתה צריך לדעת לאן ללכת אל מי לפנות הרי לא כל המשתילים שם מומחים גם שם יש סנדלרים בתחום לכן דרושה גם שם עבודת מחקר לא קטנה בנושא.מה שבטוח שבארץ כולם סנדלרים בתחום הזה.
אני
13/1/2004

אין ספק שגם שם צריך לבצע עבודת מחקר ולהיזהר מסנדלרים,אבל בכללי שם התחום הזה הכי מתקדם בעולם.
יובל
13/1/2004

אריק,
אצל ד"ר וולר עשיתי לפני חמש שנים, ומחירים משתנים. אז אחרי מיקוח עלה לי כ 8000 ש"ח. השיער נראה בסדר, אבל אני עדיין דליל ולכן הלכתי לבצע שוב- באריאל.

אנשים,
אשמח לקבל פידבק מאנשים שבצעו השתלה ב"אריאל". נא התכתבו איתי. תודה.
יובל
13/1/2004

אריק,
אצל ד"ר וולר עשיתי לפני חמש שנים, ומחירים משתנים. אז אחרי מיקוח עלה לי כ 8000 ש"ח. השיער נראה בסדר, אבל אני עדיין דליל ולכן הלכתי לבצע שוב- באריאל.

אנשים,
אשמח לקבל פידבק מאנשים שבצעו השתלה ב"אריאל". נא התכתבו איתי. תודה.
כפיר
14/1/2004

חברה אהלן..
במידה וד"ר גינזבורג יקר. ואף אחד לא מכיר את ד"ר וולר, מה אני אמור לעשות??? לאן ללכת??? איך אני יודע שאני לא "שופך" את כספי לחינם???
אני מאוד יודה במידה ויש מישהוא עם נסיון בתחום ההשתלות שמכיר את סדרי גודל המחירים בנושא ושיודע על רופא ספציפי שהוא גם טוב עם הוכחות ושהוא גם זול... בתודה מראש..
נמאס כבר
9/4/2005

היי לכולם רציתי לדעת אם מישהו שמע או עבר השתלה אצל ד"ר ברנרדו פינקל
רונן
20/4/2005

שלום לכולם,
אני עברתי השתלה אצל ד"ר שאלתיאל מבית הרופאים שע"י רח הארבעה בת"א - ויצא גרועעעע, אני מסתכל בראי ואני לא דומה לכלום...(בעצם לבובה עם חורים בראש) , הנוכל הזה ממש דחף אותי לבצע את ההשתלה למרות שלא ממש הייתי סגור על העניין ומאז חיי אינם חיים...(כבר עברו כ6 שנים ואני נראה כמו בדיחה מהלכת)
בקיצור אני מאד ממליץ לוותר על כל העניין ואם כבר אז , בפרט לא אצל השרלטן - שאלתיאל!
לזה שעשה אצל שאלתיאל
20/4/2005

היי
אתה לא יודע איך עזרת לי!
שלחו אותי לשאלתיאל דרך אמריקן לייזר
חיפשתי אינופרמציה עליו ולא מצאתי בשום מקום!
הוא הציע לי מחיר ממש טוווווווווווב!
בסוף ויתרתי כי הוא היה נראה לי באמת שרלטן....
אייל
5/5/2005

האם מישהו עשה באלישע?מישהו מכיר?מה קורה שם?שמעתי שדווקא הם לא רעים..
זה נכון?
כמה לוקח ד"ר גינזבורג?
מישהו
5/5/2005

ד"ר גינצבורג המחירים שלו נעים בין 13 אלף ל16 אלף ל2000 זקיקים משהו כזה ..
סמי בן לולו
5/5/2005

ממש מציאה.אני רץ לעשות אצלו השתלה.
כפיר
15/5/2005

אם אתה עדיין לא קרח, הייתי הולך על טיפול תרופתי.
מקריח גאה
16/5/2005

חברים יקרים אני גאה בכם על איך שאתם מתמודדים ומצרפים את כולם באינפורמציה ובידע שלכם אני מקווה יום אחד שגם אני אוכל לקחת איזשהוא פרוייקט להשתלת שיער אך אני מעדיף לחכות לשיכפול הגנטי שיתבשל קצת בארץ אז בהצלחה לכולנו
למקריח הגאה
17/5/2005

עם תחכה עד שזה יגיע לארץ יעבור לפחות 10 שנים
בחול העניין כבר יושן ובשנת 2006 כנראה זה הולך לצאת בתקווה שלא יהיו עיכובים
מאוכזב אלישע והייר-קליניק
11/8/2005

עברתי לפני 7 שנים השתלת שיער באלישע. התוצאות: עגומות! צלקת גדולה מאחורה (בכל פעם כשאני מסתפר אני חייב להזכיר לספר לא לספר קצר מדי מאחורה ואם בכל זאת הוא מפגפג אז אני נאלץ להסבירלכ העולם מה מקורה של הצלקת), ושיער דליל מקדימה, שרק פגע בשיער הטבעי שהיה לי סביב מקום ההשתלה.

לגבי הייר-קליניק: טיפול של שנה אינטנסיבית, ים בכסף, שנתיים של "שימור הטיפול". התוצאה: אין הבדל, רק באוברדראפט ובחוכמת החיים... אל תתקרבו!
אורח
16/8/2005

לפני בערך שלוש שנים עברתי אצל ד"ר ואלר השתלה.
הוא מבצע את הפרוצדורה בחדר הטיפולים עם מישהו נוסף שמסייע לו בתהליך לא בסטנדרד של חדר ניתוח אבל לא היו זיהומים או סיבוכים למרות שלדעתי היו לא מעט זקיקי שיער שנשרו ולא נקלטו.
תכלס יצא יחסית בסדר, קו צמיחת השיער החדש לעומק של שלושה ס"מ לכיוון הקודקוד מקנה "חזית נאה. קשה מאוד למי שלא מכיר ומודע ל"תבנית" של השתלה להבחין ובהחלט בסדר.אומנם לא ניתן במקצה אחד להביא לתוצאה סמיכה ומספקת לחלוטין ובהחלט בכוונתי לחזור על הפרוצדורה להשלמת המראה.
אמיר
16/11/2005

שלום לכל המומחים !!
אם אני רוצה לעשות השתלה בארץ !!
אין לי קרחת אבל אתם יודעים שיער דליל
כזה מעצבן !!
אני מוכן לשלם יותר בשביל משהו טוב!!
אצל מי כדאי לעשות ??
אצל גינזבורג ??
מישהו עשה אצלו בעבר ??
או מכיר מישהו שעשה ??
בבקשה תענותעזרו לי
אמיר
אביב
16/11/2005

אמיר שלום,
אם אתה רוצה לעבור השתלה בארץ תעבור אצל דר’ גינזבורג.
כשאתה יוצר איתו קשר תיצור דרך מרפאות תל השומר נראה לי קוראים להם "קלאס קליניק" ולא דרך המרפאה שלו עצמו
זה פשוט יוזיל לך בצורה משמעותית את המחיר של פגישת היעוץ.

הייתי מציע לך לחשוב שנית אם לעבור את הטיפול בארץ או בחו"ל במידה ויש לך את הכסף
דב
15/1/2006

ד"ר פינקל הוא הרופא המקצועי ביותר שקיים בארץ בנושא השתלות שיער ויש הוכחות ואני אישית לפני שעשיתי השתלת שיער אצל ד"ר פינקל עשיתי עבודות מחקר וראיתי גלריות צילומים של מיטב הרופאים בארץ וביניהם גם של ד"ר גינסבורג והיו פערים משמעותיים ביותר בין ההשתלות של ד"ר פינקל לבין שאר הרופאים.
ולסיום: ד"ר פינקל בעיניי ובעיניי רבים אחרים הוא פשוט מרופא הפך להיות קוסם.
אבי חזקיה
24/5/2006

חברים אתם צריכים להפריד את סוגי ההשתלות שאתם עברתם או מעונינים לעבור ובאיזה מצב הגעתם יש המון אינפורמציה שאתם מדלגים עליה אני למשל בתהליך התקרחות מתקדם מה שקרוי מספר 3 אם מפרצים ושיער דליל מאוד באמצע ואני מעוניין לעבור השתלה כבר בשבועות הקרובים וסוג ההשתלה שאני עומד לבצע הוא באמצעות מחט ולא בלייזר כמו ש40 אחוז או יותר עוברים
חיים
15/10/2006

אני עברתי השתלה אצל ד"ר פינקל ב-10.10.2006 , יצאתי מרוצה מאוד גם מהתוצאה גם מהרמה המקצועית וגם מהאישיות. ממליץ בחום !
מודאג
16/10/2006

יש לי תור להשתלה בעןד שבועיים אצל דר גינזבורג אשמח לקבל תגובות בקשר אליו .יש מישהו שעשה השתלה בזמו האחרון הייתי רוצה לדעת איך ההרגשה אחרי,יש סימנים ,אחרי כמה זמן אפשר לחזור לשיגרה?
חיים
17/10/2006

ד"ר גינסבורג נחשב למומחה ברמה זהה לד"ר פינקל. תוך כשבוע אתה חוזר לשגרה. כמה ימים מרגישים הרגשה של קסדה על הראש , וזה חולף , גם מעט כאבים יום יומיים.
לחיים
19/10/2006

חיים שלום!
יש מצב שאתה מציג תמונות כאן?
ובמיקרה שלא אם תוכל לשתף את הפורום בהתפתחות ובסיפורך( איזה דרגה אתה , כמה זקיקים השתלת,עלות).
בתודה מראש בחור שמאד רוצה לעשות אצל ד"ר פינקל
למדאג
22/10/2006

אם אתא רוצא השתלת שיער טובה רק אצל דר פינקל
חיים
23/10/2006

לא ספרתי כמות הזקיקים , ד"ר פינקל מילא לי את כל המצח והוסיף בפדחת , על תמונה נחשוב בהמשך...
ליאור
18/11/2006

אני רוצה לעבור התייעצות אצל ד"ר גינצבורג וגם אצל ד"ר פינקל. דרך מי עושים את זה? יש למישהו מספרי טלפון או שם של בית חולים, קופת חולים להפנות אותי אליה? אשמח לעזרה!
מודאג
28/11/2006

אני חושב שגינזבורג עובד ברעננה ובתל השומר
דן
11/4/2007

סעמק ערס!

אני קורא פה תהודעות...וכולם מבלבלים תמוח!

כמעט רוב ההודעות פה זה נשמע כמו פרסומת עצמית...

זה מטעה לאללה. כוס עמק איתם

אלה שעושים פרסומת עצמית, בדוק אני לא יבקר אצלם. נבלות

תנו לאנשים ולתוצאות לדבר בעד עצמם!

סרבם ערס!
קרחת
7/7/2007

וואלהה בן אדם אתה צודק גמו הדקטור ואללר הזה אני יודע מה כולם שחקנים בקאמרי.
נותנים לאנשים לכתוב תגובות דווקא אל אלה אסור ללכת.

דרך אגב עזבו אתכם משטויות קרחת זה חיובי אנירוצה להגיד שאני מגלח את הראש פעם בשבוע כבר 4 שנים ומאז חיי השתנו התחלתי לזיין בקצב מטורף ואללה בחורות חולות על זה במיוחד למטה תעבירו להם סיבוב הם יהיו מבסוטיות.
יאללה קרחת
ד"ר פינקל
3/8/2007

שלום לכל החברים
שמי ערן בן 27 ואני מעוניין לבצע השתלת שיער
הייתי אצל גינזבורג לפגישת יעוץ הוא התייחס אלי כאל חתיכת בשר ובוסף הוא גם דפק מחיר של 19000 ש"ח השרלטן. ועוד אמר שבעתיד אזדקק לעבור בנוסף עוד 2 השתלות - רק לפי היחס המגעיל שקיבלתי ממנו אני לא ממליץ לבצע אצלו השתלה - זכרו אנחנו בני אדם ולא חתיכות בשר אם הבחור התייחס ככה לפני ההשתלה מה יהיה כאשר יקבל את הכסף ..???? יתייחס גרוע יותר
שמעתי שד"ר פינקל הוא אדם רציני ובעל נסיון רב בתחום , חוץ מזה הבנתי שכל המפורסים ביצעו אצלו השתלה.. חברים פה אני זקוק לעזרתכם ..האם מישהו שמע? ביצע השתלה אצל פינקל .. בבקשה ענו לי ממתין לתשובתכם.
ערן.
אבי
6/8/2007

לד"ר פינקל,
אני יודע שגינסבורג יקר, אבל 19,000?
מוזר. אני שאלתי ואמרו לי שאם זה השתלה רגילה זה לא אמור לעבור את ה-16000.
אולי זה fue?
אני עדיין מתלבט. לא יודע אבל הוא נראה רציני יותר מכולם. יש עוד מומחים בארץ חוץ מאלישע?
גינזבורג הפסיד במשפט בגלל רשלנות בהשתלה
7/8/2007

גינזבורג נתבע והפסיד במשפט של השתלת שיער. תקרא לפני שאתה עושה צעד כלשהו בעניין.

קישור
אבי
7/8/2007

כן, אבל ראיתי את מה שהוא שלח, וכתוב שם שזה תביעה חוזית ולא נזק. זאת אומרת, שההשתלה כן הצליחה אבל משהו עם הניירת כנראה לא היה בסדר.
אני חושב שהוא אדם הגון. אולי האשה הזאת קצת רצתה להרוויח מכל העניין...יש עוד מישהו מקצועי כמוהו, התייאשתי!!!
מימי
7/8/2007

היי, אני בת 25.
אני רוצה לעבור השתלת שיער.
קראתי איפשהו שהשתלה לנשים לא עוזרת, זה נכון? מישהו שמע על זה?
קראתי מה שכתבו למעלה ורק יצאתי מבולבלת, לפי זה נראה שאין אף אחד שכן מומחה ומצליח בהשתלות...
מישהו יכול להמליץ לי מנסיון שלו על רופא טוב ומומחה? אני חייבת!!!!
לאן אפשר להגיע לייעוץ בלי שירוקנו לי ת’כיס סתם ומי הכי אמין?
תודה.
מימי
8/8/2007

היי, אני בת 25.
אני רוצה לעבור השתלת שיער.
קראתי איפשהו שהשתלה לנשים לא עוזרת, זה נכון? מישהו שמע על זה?
קראתי מה שכתבו למעלה ורק יצאתי מבולבלת, לפי זה נראה שאין אף אחד שכן מומחה ומצליח בהשתלות...
מישהו יכול להמליץ לי מנסיון שלו על רופא טוב ומומחה? אני חייבת!!!!
לאן אפשר להגיע לייעוץ בלי שירוקנו לי ת’כיס סתם ומי הכי אמין?
תודה.
אריק
8/8/2007

מימי אני יעשה אצלו והוא נראה לי אחלא ואמין. ראיתי בתמונות שלו גם נשים אולי שווה לך לבדוק קודם אצל כמה מומחים. לא יודע איך זה אצל נשים אבל נראה טוב בתמונות
מימי
9/8/2007

אצל מי, אריק?
אריק
9/8/2007

אצל גינזבורג
פרלה
12/8/2007

שלום רב
אני רוצה רק להגיד לכן שההצלחות העיקריות של השתלות שיער של גינזבורג במיוחד אצל נשים .
יוסי
25/5/2008

היי חברה אני חייב לציין שעשיצי השתלה אצל וולר לפני שש שנים
יוסי
25/5/2008

בהתחלה היה פצצה אבל עם הזמן השיער מסביב נושר וזה נהיה על הפנים ממש ממליץ לא לעשות השתלת שיער פשוט עוגמת נפש אבל לאחרונה שמעתי שיש רופא מאיטליה שעושה השתלות משהו ובלי הצלקת מאחור אם מישהו מתעניין אני אשיג את האתר שלו קוראים לו ארבני ארמאני.
3/8/2007
7/7/2009

מושתל סמוי של פינקל
רגב
3/12/2009

לא לעשות השתלה זה לא טבעי זה מוזר זה מגוחך אני עשעיתי השלה אני סובל מהצלקת והקוצים המוזרים לא הוספתי רק גרעתי ארורים הרופאים השרלטנים האלה שגוזלים את כספם של אנשים ומנצלים מצב נפשי לא טוב שמוביל להחלטה חסרת אחריות תאמינו לי עדיף לגלח מלהיות בדיחה ולכל אלה שצוחקים עלינו שיפלו לכם השערות גם מהגבות
אורח34791
3/12/2009

רגב אתה צודק, בדיוק עכשיו הראו בטלביזיה את כל המפורסמים שעד לגיל 50-65 היה להם שיער שופע ועכשיו בגיל המתקדמם הוא מתחיל לנשור ולסגת , אז נגיד שעושים השתלה , בהתחלה לא שמים לב כי יש שיער שמסתיר או מטשטש עם ההתקדמות בגיל, השיער מתחיל לנשור ואז אתה בבעיה חמורה
אלעד
2/2/2011

תגידו יש לי קצת מפרצים שהולכים וגודלים אני בן 29 ואני חושב לעשות השתלה אם תוכלו להגיד לי בערך עלויות והמלצה לגבי רופאים אני מודה מראש
פיסת מידע כי אני מתחיל לאבד את הביטחון העצמי
אקווילאני
3/5/2011

אלעד-

בתור מקריח מתקדם אני ממליץ לך קודם כל להירגע. נשירת שיער היא לא סיבה לאבד את הביטחון העצמי. המון גברים, מעל 50% "סובלים" מהעניין הזה אז אתה לא בדיוק יוצא דופן בזה. הביטחון העצמי שלנו אמור להישען על דברים אחרים מרעמת שיער או מראה חיצוני בכלליות.

ואם ישאלו עלי למה אני מסתובב בפורומים האלו אם זה לא כ"כ מטריד אותי?

אני מדי פעם נכנס בכיף ע"מ לסקור התפתחויות בתחום הטיפולים. אם אני אראה משהו שעובד ברוב המוחלט של המקרים, לא ידרוש תשלומי משכנתא וכמובן לא יפה בי פיזית (כל מה שקראתי על פרופסיה) אז אני אלך על זה בכיף, ואם לא- אז לא. לא נורא.
תתעודדו חברים קחו את זה באיזי. התקרחות היא לא מחלה חס וחלילה.
אקווילאני
3/5/2011

*
וכמובן לא יפגע בי פיזית
חיים א
22/10/2011

שמעתם על תכשירים? יש כמה מצויינים,ולא למהר לבצע השתלה ,יש המון מחקרים בתחום ובקרוב תהיה פריצת דרך,סבלנות.....
טל
24/10/2011

איזה תכשירים מצויינים כבר יש?
יעל
1/11/2011

אשמח לשמוע תגובות של נשים שעברו השתלה.
רן
18/1/2012

מישה?ו יכול להמליץ על ד"ר פינקל
ערן
25/1/2012

מנסיון שהיה לי איתו לא כדאי לך תוצאות ממש בינוניות ומטה,מה שכן הוא יגיד לך שאם תעשה אצלו 3 השתלות אתה תראה הבדל! ראה הוזהרת
יניב מחדרה
20/5/2012

הייתי לפני כחודש וחצי אצל דר’ גינצבורג
ואני בסך הכל רציתי למלא באיזור המפרצים והמצח, שאר הראש מלא. נדהמתי.. הוא ביקש 18000 ש’
לא תיארתי לעצמי סכום כזה.
לדבריו לא משנה כמות השיער אלא ביצוע הפעולה עצמה.
נשמע לי מוגזם , מישהו יודע כמה העלויות אצל דר’ פינקל?
חכם חלם
20/5/2012

גם בחינם לא כדאי לך לעשות השתלה אצל הליצנים מהארץ .
אתם לא קולטים שבארץ אין דבר כזה השתלת שיער אלא פרוצדורה של חיתוך העורף , לקיחת מספר שורשים השתלתם מקדימה ואז אתה נראה ליצן השכונה לכל החיים.
אבל האמת מי שלא קורה בפורומים על אנשים שביצעו כבר למעלה מ-10 שנים השתלות אצל 2 הד"ר והצטערו על זה ,אז מגיע לו שיעשה "השתלה"
ישלם עשרות אלפי שקלים, לא יקבל תוצאה שהוא ציפה לה , יצחקו עליו לכל מקום שהוא יגיע, בסוף יעשה קרחת ותישאר לו צלקת של חיוך בעורף הראש.
לכל מי שלא הפנים וחי בסרט/אשליות תזכרו את הפתגם הבא " עדיף קרחת נוצצת מאשר אות קין שתקבלו לאחר ההשתלה"
חייקה
30/10/2013

צודק ב100 אחוז.
שירה
30/12/2013

לאחר נשירה ארוכת שנים אני ממליצה על ביצוע השתלה אצל ד"ר פינקל,
רופא מעולה מקצועי ואיכותי הוא והצוות המדהים שלו עשו לי השתלת שיער מעולה וכך התגובות שקיבלתי על העבודה.
ממליצה בחום.
השתלת שיער
24/1/2014

כל השתלת שיער שתעשה לא משנה אצל כל רופא במיוחד בשיטת הסרטיפ תשאיר אותך בטווח הארוך מצולק, השיער לא ניראה טבעי וההשתלה מאיצה את ההתקרחות. יש פתרונות אחרים היום.
יסמין
6/7/2014

לא ממליצה השתלה כלל זה מזרז את ההתקרות ליד האזור המושתל
בעל הניסיון
6/9/2014

לפי השם הבדוי מבינים שאני לא משקר וזה לא השתלה מתחילת שנות האלפפים זה מלפני שנה וחצי ,שמעו לא לעשות השתלה אל תעשו פשוט לא ,קרחת זה עניין של אופנה מתחלפת טעם וריח,אבל מה שזה עשה לי זה פס מאחור שמפריע להסתפר קצר שיער יותר דליל מקדימה וכמה קבוצות של איזה 4 שיערות דבוקות יחד בולטות וממש לא קשורות וזה מראה הרבה יותר גרוע מקרחת,אני אנסה לתקן את זה על ידי אפילציה שתוציא את ההשתלה מהראש ותיקון הפס מאחור בכירוגיה פלאסטית ,שמעו הדבר הזה הרס לי תחיים הופעה חיצונית דימוי וביטחון עצמי כלכלה חיי חברה ,פשוט חברה לוותר.
הוסף הודעה לדיון זה |הוסף דיון חדש

נשירת שיער | צור קשר | על האתר | הצהרת פרטיות | פרסום באתר | הצהרת חוקיות

כל הזכויות שמורות ל - blorit.co.il ©